שיפוץ גינה

מה כולל תהליך של שיפוץ גינה

זה קורה כל הזמן, יש מי שעוברים לבית חדש ורוצים להפוך אותו לבית 'מהחלומות', אז מתחיל תהליך השיפוץ. בהתחלה הולכים לנקודות הללו בבית שנותנות את המענה הפונקציונאלי הפשוט. בין אם מדובר על הסלון או חדר השינה, אבל אז מגיע הלקוח למסקנה המתבקשת, שתהליך של שיפוץ גינה היא זו שיכולה במידה רבה להפוך את השהות בדירה לנעימה הרבה יותר. תהליך של שיפוץ גינה יכול להפוך את הגינה שלכם למקום בו אתם מעוניינים לבלות כל היום. אין מי שלא יכול ליהנות מכמה שעות טובות של שמש וקצת אוויר בגינה.

תהליך של שיפוץ גינה הוא תהליך שניתן לבצע יחסית בקלות וכאשר מפקידים אותו בידיים הנכונות הוא יכול ליצור עבורכם את המקום המושלם הזה שבו אתם לוקחים כמה נשימות עמוקות פנימה לפני שאתם יוצאים שוב לעומס הפשוט, הקבוע, של חיי היום יום. תהליך של שיפוץ גינה הוא תהליך נהדר שיהפוך את החיים שלכם לטובים יותר.

גנים מעוצבים היו השראה לפיתוח שיטות של התבוננות פנימית כמו בתורת ה 'זן' הבודהיסטית ועוד. אבל האמת היא שלא צריך ללכת רחוק כל כך . בסופו של דבר, כולנו, כל בני האדם נמשכים באופן עמוק ליופי. למה שלא ניצור אותו עבורינו בצורה טובה?

תהליך של שיפוץ גינה מתחיל בשיקום התשתיות

כדי ליצור גינה נעימה חשוב ליצור מערכת שתדע לתת לה את המענה כדי שזו תמשיך ותפרח ולא תיקמול ותתייבש לאורך הזמן. שיפוץ גינה אם כן כולל לא פעם הנחה של מערכת השקיה שתבטיח כי העצים יקבלו מים במידה מספקת בשעה היעודה. אמנם הנחה של מערכת השקיה נדמית בהתחלה כפעולה כמעט מיותרת, כזו שעולה לא מעט ושעל פניו כל אחד יכול להחליף אותה.

אבל אם יש משהו שאנחנו, בתור בעלי המקצוע, למדנו לאורך שנים של שיפוץ גינה כזו ואחרת, הוא שללקוחות קשה לתחזק את הגינה לאורך זמן. סדר היום העמוס של רבים ביחד עם חוסר ידע, כולם עלולים להשפיע במידה משמעותית על האופן בו הגינה נראית. מבחינתנו, תהליך של שיפוץ גינה, תפקידו הוא ליצור עבורכם את הגינה היפה ביותר שאנחנו יכולים ליצור תוך שאנחנו מאפשרים לכם לשחרר ולא לעבוד עבורה קשה עד כמה שניתן.

אל תתחילו תהליך של שיפוץ גינה ללא תכנון

פעמים רבות תהליך של שיפוץ גינה דורש תכנון קפדני משני טעמים מרכזיים: כלכלי: שיפוץ גינה הוא לא פעם תהליך לא זול שכן הוא דורש יצירה של יצירה חדשה מאפס. פתרונות הצללה עולים לא מעט כסף, רכישה של דשא או צמחים מיוחדים גם הוא עולה כסף, התקנה של מערכת השקייה עולה כסף ועוד. אי אפשר לצאת לתהליך של שיפוץ גינה בלי להבין מה מסגרת התקציב ולתכנן את התהליך באופן כזה שנצליח להגיע בסופו לתוצאה לה קיוויתם בלי שמצאתם את עצמכם 'קורעים' את הכיס.

טכני: שיפוץ גינה הוא תהליך שכולל הרבה פעמים יצירה של גינה חדשה לחלוטין. אי אפשר לצאת לתהליך בלי להחליט איפה תהיה פינת הישיבה לעומת פינת המשחקים, איפה יעמדו כלי העבודה שלו ואיפה נניח את העציצים שלה. הרבה פעמים הטעות בתוך תהליך של שיפוץ גינה הוא שרק לאורך התהליך מבינים הלקוחות מה הם רוצים מה שמייצר לצערנו כפילות בעבודה וביצוע לא טוב דיו.

אנחנו כמובן נעזור לכם לבצע תכנון קפדני לפני היציאה לתהליך של שיפוץ גינה, אבל תמיד טוב להסתכל מראש בתמונות מהאינטרנט ולקבל השראה שתעזור לכם להבין איך בדיוק הייתם מעוניינים לראות את הגינה שלכם בתום התהליך.

שיפוץ גינה כולל שיפוץ של פינת ישיבה

שיפוץ גינה הוא תהליך בו אנחנו רוצים ליצור בחוץ מרחב בו אתם, בני המשפחה שלכם והחברים יכולים לבלות בשעות אחרי הצהריים, בשבתות וחגים. בין היתר עולות שאלות שקשורות בצורות שונות של פינות ישיבה ובצרכים השונים של כל בית. גם כאן הדרך לבחירה נכונה מתחילה במיקוד הצרכים. ככל שאתם תהיו יותר ממוקדים ותאפשרו לנו להיכנס לעולם הפנימי שלכם ולהבין אותו, כך יהיה לנו קל יותר לתת לכם את המענה הראוי וליצור עבורכם את הגינה הטובה ביותר שתשרת אתכם בדיוק כמו שאתם מקווים.

שיפוץ גינה וריצוף חוץ

ריצוף חוץ הוא חלק אלמנטרי מעיצוב של כל גינה בה אנחנו רוצים לאפשר ללקוחות ליהנות. ריצוף חוץ ניתן ליצור מחומרים שונים שנותנים בכל פעם מענה קצת אחר. ריצוף חוץ הוא חלק חשוב בתוך התהליך של שיפוץ גינה בין היתר משום שבעזרת ריצוף חוץ אנחנו יכולים לאפשר לילדים להסתובב בגינה חופשי בלי סנדלים, כך ניתן להניח שולחן אוכל בגינה וכמה כיסאות באופן כזה שישרת את בני הבית בצורה הטובה ביותר ועוד.

בחירה של ריצוף חוץ גם היא נוגעת לבחירות שקשורות לעיצוב, לאופן בו אנחנו מסדרים את הקומפוזיציה של הגינה ועוד. שיפוץ גינה אם כן הוא תהליך בו אנחנו צריכים בכל פעם לבחור בין הנוחות של המשתמשים בגינה ובין הצרכים הטכניים של בני הבית.

אל תשכחו להדביר את המזיקים

בדומה להנחה של מערכת ההשקיה, גם במקרה הזה אנחנו מדברים על כל אותן פעולות שסופן לאפשר לגינה להמשיך לצמוח. לעיתים תהליך של שיפוץ גינה מגיע אחרי כמה שנים בהם הגינה הייתה מוזנחת למדי, מה שמשאיר לא פעם עקיבות. המטרה בתהליך של שיפוץ גינה הוא לאפשר לגינה לצמוח מחדש על ידי גירוש המזיקים ויצירה של שטח בו הגינה יכולה להמשיך לצמוח כנדרש.

בחירה של הצמחים הנכונים

בחירה של הצמחים הנכונים יכולה להיות בחירה של הצמחים שהמראה שלהם ביחד מייצר את הקומפוזיציה המושלמת וגורמת לכם להרגיש טוב יותר כאשר הגינה שלכם פשוט יפה יותר. אבל בחירה של צמחים נכונים יכולה להיות גם בחירה של הצמחים שמתאימים לסוג האדמה הזה במיוחד ולא לאף מקום אחר.

בחירה של הצמחים הנכונים היא הכלי שמאפשר לכל גנן ליצור גינה יפה באמת, שכן כאן בנוסף לידע המקצועי על סוגי הצמחים השונים והאופן בו אלו מתפקדים במרחב, כאן אנחנו מדברים על האופן בו הצמחים הללו משתלבים אלו עם אלו לכדי תמונה מושלמת בסופו של דבר.

זה הזמן להוסיף אלמנטים מיוחדים

שיפוץ גינה זה הזמן להוסיף את כל אותם הדברים שלא הייתם מוסיפים אם לא הייתם יוצאים לתהליך מסוג זה. אלמנטים כמו בריכות מים מיוחדות או יצירה דקורטיבית של צמח מטפס ועוד, כל אלו פעולות שניתן לעשות ברגע בו יוצאים לתהליך של שיפוץ גינה. זו ההזדמנות שלכם ללכת רחוק עם החלומות שלכם ולקבל מבעל המקצוע את הכלים להביא את החלומות הללו לכדי יישום. בסופו של דבר אפשר לעשות הכל, כל מה שאתם צריכים לעשות הוא לבוא עם הרעיון ולהבין ביחד עם בעל המקצוע איך עושים הכל כדי שזה יקרה.

אנחנו כאן בשבילכם. שיפוץ גינה הוא יצירה של יש מאין. אנחנו נמצאים כאן כדי לתת לכם את כל המעטפת שתאפשר לגינה שלכם להפוך יפה כמו שזו צריכה להיות. תמצאו אותנו בטלפון: 0777900719 או 052-3391753