הקמת גינות

הקמת גינות

הקמת גינות על ידיי אדריכל נוף מקצועי ומנוסה – רפאל ויצמן. הקמת גינה בעיצוב ייחודי על פי דרישת הלקוח ובשיתוף מלא עם הלקוח.

לייעוץ ראשוני על הקמת גינות צרו עמנו קשר: 077-7900719

כל משפחה שברשותה בית עם גינה מעוניינת כי הגינה תהיה נעימה, מרגיעה, פסטורלית ומטופחת. לצורך כך, יש לבצע הקמת גינה באופן הנכון והמקצועי ביותר. המטרה בהקמה נכונה היא ליצור גינה מרשימה, אשר בהינתן תחזוקה מינימלית, תשמור על יופייה גם לאורך זמן.

מה חשוב לקחת בחשבון לפני הקמת גינה?

מובן מאליו שלא ניתן לבצע הקמת גינות מבלי לתכנן אותן מראש. אדריכל נוף מקצועי יוכל לתכנן עבורכם את הגינה האידאלית, תוך התחשבות בתנאי השטח ובאקלים השורר באזור. תכנון נכון ייתן צורה מעשית לרצונותיו וצרכיו של הלקוח.

איך מתבצעת הקמת הגינה?

לאחר שהתבצע תכנון מקיף שמקובל על הלקוח, מגיע השלב הפרקטי- השלב של הקמת גינה.

שלב זה הוא בעצם שלב העבודה בפועל, בו תוכלו לראות את הגינה שלכם קורמת עור וגידים והופכת מחלקת אדמה, או מגינה ישנה, לגינה חדשה ומיוחדת, שתואמת את החלומות שלכם. יתכן והגינה הצעירה תיראה לכם מעט חשופה, אבל עם הזמן, הצמחים יגדלו ואתם תתאהבו בהם. 

כדאי לקחת בחשבון שבזמן הקמת גינה, תיתכן מעט אי נוחות לאנשי הבית ולאורחים, פועלים ומנהלי עבודה ימצאו בסביבה, מכונות ומשאיות יכנסו ויצאו מהשטח, אך אין ברירה, זהו חלק מהתהליך.

את הגינה מקימים גננים ואנשי מקצוע מנוסים, אשר מביאים את החומרים, הכלים ואת השתילים האיכותיים שנבחרו על ידי אדריכל הנוף שתכנן את הגינה בהתאם למראה שלהם, לתכונותיהם ולאופן התחזוקה שלהם. בנוסף לשתילת הצמחים, הקמת גינות כוללת גם שלבים של בניה- בניית דקים, הצללה ועוד.

בסופו של דבר, רצוי ומומלץ להוסיף רהיטי גן ואלמנטים קישוטיים אשר יהפכו את התוצאה המוגמרת לשימושית ונוחה יותר עבור כל בני המשפחה. שלב סופי זה נקרא "סטיילינג" או "הלבשת הגינה" וגם אותו ניתן להזמין במשרדנו. רוצים להפוך את הגינה בבית מסתם חלקת אדמה לגינה חלומית? צרו קשר עוד היום עם רפאל ויצמן – תכנון גינות 077-7900719

למה מומלץ להקים גינה?

בתים פרטיים רבים וגם צמודי קרקע כוללים גינה צמודה, בגדלים ובעיצובים שונים. לגינה יש תפקיד חשוב במערך הכולל והיא יכולה, מלבד תרומה למראה של הבית ולאווירה, גם לשמש מענה למגוון של צרכים. אפשר לבלות בה יחד עם בני המשפחה ועם החברים, לנוח בה לאחר יום עמוס בסידורים או פשוט לרבוץ בדשא ולשחק עם חיית המחמד האהובה.

שירותי הקמת גינות הם פתרון מצוין לכל מי שרוצה לקחת את הגינה שלו צעד אחד קדימה ולשדרג אותה כך שתשלב בין יופי וסטייל לפונקציונאליות רבה.

אילו נקודות חשובות יש לקחת בחשבון כשמתחילים בעבודת הקמת גינות?

הקמת גינות היא משימה מאתגרת ולא פשוטה והיא מצריכה פנייה למומחים. עבודה זו מתחילה בתכנון מקדים, המתייחס אל הצרכים הקיימים, אל קהל היעד הצפוי להשתמש בגינה וגם לבלות בה וכן לנקודות חשובות נוספות כמו: מיקומה של הגינה, עיצובו של הבית הצמוד לה וגם מידת התחזוקה הנדרשת לה, בשאיפה לתחזוקה מינימלית ככל שניתן לאורך זמן.

כיצד שירותי הקמת גינות מקצועיים תורמים לנראות הכללית של הגינה?

הגינה היא חלק בלתי נפרד מהשטח כולו ותכנונה, עיצובה וגם הקמתה בצורה הנכונה יכולים "להקפיץ" את מראה הבית ולתרום לא מעט לאווירה עצמה. שירותי הקמת גינות מקצועיים, המתייחסים לתנאי השטח והאקלים וגם לרצונותיו ולצרכיו של הלקוח יכולים לשנות באופן משמעותי את מראה הגינה (במידה ומדובר בגינה קיימת) או ליצור גינה חדשה, גינה מושקעת, יפהפייה.

כאשר ההקמה מתבססת על תכנון מקיף, המתייחס לכל אותן נקודות חשובות אלו, מתקבלת גינה מופלאה, שנעים וכייף לבלות בה. וכדי להוציא לפועל את החלום הזה, את אותו תכנון מדויק, שתואם לכל הדרישות ולכל הבקשות, חשוב לפנות אל המומחים. משרד רפאל ויצמן אדריכלות ותכנון נוף, הפועל בתחום מזה שני עשורים, מציע שירותי אדריכלות נוף בהתאמה, לרבות עיצוב גינות וגם הקמת גינות.

שירותים אלה מתבססים על הבנת מלוא צרכיו של הלקוח והיכולת להוציא אל הפועל אותם, תוך התחשבות בתנאי המקום ופרמטרים נוספים, חשובים. מעוניינים לשדרג את מראה הגינה שלכם או להקים גינה חדשה? צרו אתנו קשר בטלפון 052-3391753 או 077-7900719