עיצוב גינות גג וומרפסת

איך לעצב גינה יוקרתית בהשקעה מינימלית?

האווירה בבית חשובה לנו ולכן אנו דואגים לעיצוב ופריטים נעימים, גוונים נעימים, ריהוט שאנו מתחברים אליו. אבל מה באשר לגינה? חצרות ביתיות וגינות פרטיות וביתיות תופסות היום מקום של כבוד בישורת העיצוב, עיצוב ואדריכלות נופים שהופך לחובה כלפינו בעלי הגינה.

עיצוב גינות יוקרתיות על ידיי ראפל עיצוב גינות

רבים מבעלי הגינות נוטים לשכוח שהגינה היא בסופו של יום שטח שנועד לתת פרי. פרי שנקרא "אווירה". הטבע משפיע באופן משמעותי על בריאותו של האדם ומראה גינה מעוצבת משפיעה על רמת שביעות הרצון באופן בולט לעין. עם זאת, רבים טוענים שאין להם זמן, חשק או סבלנות לטפח את גינתם – אבל מי אמר שזאת אמורה להיות עבודה קשה כל כך .

עיצוב גינות יוקרתיות

לפניכם כמה פתרונות פשוטים וקלים לעיצוב גינות ללא מאמץ אבל עם גמול ממשי ומיידי:

עיצוב גינות קטנות ואינטימיות – כך תעשו זאת נכון

עיצוב גינות יוקרתיות הוא תהליך שעשוי להראות מסורבל ומעיק. אבל חשוב להבין כי דווקא הצמצום היחסי של הגינה יכול להביא ליתרון משמעותי. עיצוב אלגנטי וקלאסי, כמו ריהוט ברזל צבוע וריפוד בד קליל בשילוב צמחייה המפוזרת במידה שאינה מכבידה על מראה הגינה, זהו עיצוב גינות יוקרתיות שיאפשר לכם ליהנות מגינה מעוצבת ללא מאמץ ותוך הנראה מהיתרון הממשי של גינה קטנה. כמו כן, בגינה קטנה ניתן ליהנות מדק בעיצוב קליל. ישנם כאשר אשר מסבים אזור נכבד מהגינה לטובת דק – מראה שיוצר אווירה ותחושה ביתית וכפרית בעיקר כאשר הבית ממוקם בעיר גדולה או שוקקת.

גינות פרטיות יוקרתיות ויפות במיוחד

עיצוב גינות בסגנון כפרי – היכן מוצאים את הפריטים הנדרשים?

הסגנון הכפרי הוא כבר לא מה שהיה פעם. העץ, הגוונים החומים והחיפוש הנואש אחר פריטים במראה "עתיק", עברו מן העולם. בכל גינה חשוב לשלב ריהוט גינה שיאפשר לכם ליהנות מאזור ישיבה כיפים ונוח. חנויות רבות המתמחות במכירת ריהוט גינה יעניקו לכם מגוון רחב של אפשרויות בחירה. כדי לקבל מראה כפרי המשולב בקלילות ונימוס בריטי, תוכלו לבחור בריהוט מסוג ראטן המזכיר קש אציל אך עמיד שיאפשר לכם ליהנות מהתחושה הכפרית אל מול התחכום הטכנולוגי שבייצור הריהוט. את הראטן ניתן למצוא במגוון גוונים ועיצובים ובכך להתאים את המראה הכפרי המתאים לכם. ריהוט זה משולב במרבית המקרים בריפוד וטקסטיל בד רך לשהייה נוחה אל מול העיצוב המתוחכם.

מקלחון בגינת יוקרה

דשא סינטטי – יתרונות הדשא הסינטטי לעיצוב גינות

הדשא הסינטטי כולל בתוכו כמה יתרונות משמעותיים ובולטים לעין: עיצוב, אורך חיים ללא טיפול מאומץ וחסכון במים המתבזבזים לא אחת על דשא טבעי. הדשא המלאכותי מעניק עיצוב פסטוראלי, מרחיק חרקים הנצמדים בדרך כלל לדשא הטבעי ומאפשר לנו לקבל מראה של גינה טבעית ללא מאמץ וללא בזבוז מתמשך. הטיפול בדשא הסינטטי פשוט מאוד וכולל תחזוקה מועטה, כמו ניקוי וריסוס כנגד כנימות וחרקים אשר נצמדים לסיבי הדשא.

רפאל עיצוב גינות יוקרה

תאורת גינה – סוד העיצוב היוקרתי נחשף בפניכם…

תאורת גינה מעוצבת ומתאימה לעיצוב גינת יוקרה תעשיר את מראה הגינה ותהפוך אותה ברגע קל למהודרת ויוקרתית יותר. חשוב מאוד לבחור בתאורה זהה לכל אורך הגינה לשם המראה העקבי לצד הרושם היוקרתי אותו היא מעניקה. תאורה בסגנון תאורת רחוב, תאורה בעיצוב עששיות, תאורה בעיצוב מודרני, תאורה בסגנון מנורות גז, סגנונות כגון אלה, יאפשרו לכם ליצור עיצוב גינה עם הסגנון הייחודי שלה.

למידע נוסף ולייעוץ ראשוני על ידיי האדריכל נוף רפאל ויצמן, התקשרו: 077-7900719

המאמר נכתב באדיבות חברת בלקוני ריהוט גן איכותי

שירותים נוספים:


תכנון גינות


עיצוב גינות גג

עיצוב גינותתכנון גינותעיצוב גינות גגעיצוב גינות

תכנון גינות עם התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.
תהליך התכנון מתבצע בשיתוף עם הלקוח..

עיצוב גינות גג זאת המומחיות של רפאל.
כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים מוצלחים.

עיצוב גינות יפות במיוחד כל ידיי רפאל ויצמן.
כנסו והתרשמו!


גינות יפות


גינות מעוצבות


עיצוב גינות פרטיות


גינות יפותגינות מעוצבותעיצוב גינות פרטיות

גינות יפות במיוחד ברמת עיצוב שעוד לא ראיתם.
התרשמו מפרויקטים מדהימים.

מעוניינים בגינה מעוצבת? רוצים גינה בעיצוב
שעוד לא ראיתם? רפאל כאן לשרותכם.

רפאל ויצמן יבצע עבורכם עיצוב גינות פרטיות,
ואתם תהנו מגינה מושלמת…