רפאל ויצמן מתמחה בעיצוב גינות יוקרה מרהיבות שעוד לא ראיתם. עיצוב גינות יוקרתיות ייחודיות בשילוב צמחייה נדירה ופסטורלית.
תכנון הגינות מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, זאת במטרה לייצור את הגינה שחלמתם עליה.

למה חשוב לעצב גינות בצורה מקצועית?

להרבה מאתנו יש גינה בבית, אך לא כולם יכולים להעיד על כך שיש להם גינה יוקרתית. מה, בעצם, מבדיל גינה רגילה מגינת יוקרה? גינות יוקרה הן גדולות יותר, ובנוסף לכך הן מטופחות ומעוצבות בקפידה, תוך תכנון מדויק עד הפרט הקטן ביותר. עיצוב גינות יוקרה, אם כן, הינו אתגר לא קטן שצריך להתבצע רק על ידי בעלי המקצוע האיכותיים ביותר. חשוב לציין שלאחר ההקמה של הגינה יש לשמור ולטפח אותה.

כיצד מעצבים גינה יוקרה?

לא כל אחד יודע ויכול לעצב גינות בסגנון הזה. כאשר מבצעים עיצוב גינה יוקרתית, חשוב מאוד לקחת בחשבון שיקולים שונים כגון גודל השטח והצורה שלו, מזג האוויר, הקרקע ועוד. בעת עיצוב גינות יוקרה יש להתאים בקפידה את הצמחים המתאימים אל התנאים בשטח, כך שהצמחים יוכלו להראות יפים ומטופחים לאורך זמן. לרוב, גינות יוקרתיות הן בעלות שטח גדול יותר מאשר גינות רגילות. כשעורכים עיצוב גינות יוקרתיות חשוב מאוד לקחת זאת בחשבון. יש לציין כי שירותי עיצוב גינה יוקרתית לא יתאימו לכל גינה- השירות מיועד בעיקר לבעלי בית פרטי או וילה, אשר יש להם שטח נרחב שיכול לשמש בתור גינה.

אז כמה זה יעלה לנו לעצב גינת יוקרה?

כשחושבים על גינות יוקרה, הקונוטציות הראשונות שעולות לנו לראש הן יקר, הרבה כסף, לעשירים בלבד ועוד, אך בפועל לא כך הדבר. גינה מסוג זה לא בהכרח תעלה לכם המון כסף, הכל כמובן תלוי בדרישה שלכם. אם החלטתם שאתם רוצים להקים גינת יוקרה אצלכם בחצר פנו אלינו – רפאל עיצוב נוף.

אנו ניפגש אתכם, נשמע אודות הרצון שלכם ועל הדברים שלא תוותרו בגינה, ונמליץ לכם על הגינה שתתאים במיוחד עבורכם, והכי חשוב גינה שתתאים לתקציב שהקצבתם לכם מראש לצורך כך. למידע נוסף וייעוץ מקצועי על עיצוב גינות יוקרתיות התקשרו: 077-7900719

מה חשוב לקחת בחשבון לפני עיצוב גינות יוקרה?

הגינות לוקחות חלק חשוב מאד משטחו הכולל של הבית והן תורמות רבות לנראות שלו. גינות מטופחות, יפות ומושקעות משלבות, ובאופן מושלם, בין סטייל עיצובי נהדר לבין פונקציונאליות, ומעבר למראה הכול כך מיוחד שלהן, הן גם משרתות בהצלחה את הדיירים של אותו מקום. גינות יוקרה מעוצבות בקפידה והן צמודות לבתי יוקרה מושקעים לא פחות, וילות או בתים פרטיים גדולים. תכנון וגם עיצוב גינות יוקרה מצריך התייחסות לפרמטרים רבים וגם דיוק מרבי, תוך התייחסות לכל הפרטים, מהקטנים ועד הגדולים.

אילו פרמטרים נלקחים בחשבון במסגרת שירותי עיצוב גינות יוקרה?

כאשר מעצבים גינות יוקרה יש לקחת בחשבון כמה פרמטרים, כדי להבטיח את הצלחתו של התהליך ובעיקר את קבלתה של התוצאה הרצויה. עיצוב גינות יוקרה מתחיל בתכנון מקדים הבוחן את גודל השטח. גינות יוקרה תהיינה לרוב גדולות יותר ולכן עיצובן חייב להסתמך על כך כדי ליצור את המראה המתבקש וגם כדי לאפשר את ניצולו המקסימאלי של השטח. מעבר לכך, גם מזג האוויר האופייני לאותה סביבה הוא נקודה חשובה, שכן הוא זה שיקבע, בסופו של דבר, אילו סוגי צמחים ייבחרו לגינה וגם היכן ישתלו אותם.

לגינה מוצלת יתאים סוג מסוים של צמחים, לגינה מוארת מאד וחשופה לשמש, יתאים סוג אחר. לגינה שנמצאת באזור שחשוף לרוחות חזקות, יתאימו צמחים חזקים ועדינים(למחוק את המילה עדינים) ולגינה שפחות, יתאימו צמחים אחרים. התייחסות לעיצובו של הבית עצמו גם היא חלק מתהליך עיצוב הגינה ולרוב יעזור בקביעת הקו העיצובי המנחה.

בתי יוקרה הם בתים מושקעים מאד עד הפרט האחרון. נעשה בהם שימוש בחומרי גלם איכותיים מאד והם מתבססים פעמים רבות גם על טרנדיים עיצוביים חמים. כך גם צריך להיות עיצוב הגינה הצמודה להם ולכן יש לקחת בחשבון את המבנה הקיים ובהתאם לעצב את הגינה הסמוכה לו.

במה שונה עיצוב גינות יוקרה מעיצוב גינות אחרות?

עיצוב גינות יוקרה שונה מעיצוב גינות אחרות בשל התנאים המאפיינים כל סוג. גינות יוקרה, כאמור, גדולות יותר בשטחן, הן תהיינה מטופחות ומעוצבות בקפידה וגם תכלולנה, לא אחת, שלל של אלמנטים עיצוביים כדי ליצור לוק מסוים. גינות אחרות תהיינה קטנות יותר, ולרוב יכללו פחות אלמנטים בעיצובם בהשוואה לאלו היוקרתיות. כך או כך, כדי ליצור גינות כאלו, בין אם נדרשים שירותי עיצוב גינות יוקרה או עיצוב של גינות אחרות, חשוב לפנות למומחים.

משרד רפאל ויצמן אדריכלות ותכנון נוף, הפועל בתחום מזה שנים עשורים, מציע שירותי אדריכלות נוף בהתאמה אישית, לרבות עיצוב גינות יוקרה. הדבר נעשה לאחר פגישה מקדימה ותוך בחינת כל הצרכים וכן התייחסות אל הבית עצמו על מנת ליהנות, בסופו של התהליך, מגינה יפהפייה, העונה על הצרכים וגם תורמת לנראות של הווילה עצמה. מעוניינים בגינה מסוגננת ומעוצבת כהלכה? צרו אתנו קשר בטלפון 052-3391753 או 077-7900719