עיצוב גינות יוקרה

גינות מעוצבות

גינות מעוצבות על ידיי המעצב גינות רפאל ויצמן, עיצובים מרהיבים בהתאמה אישית ללקוח ובשיתוף פעולה מלא.
גינה מעוצבת זאת הדרך שלכם להפוך את הסביבה לנעימה ויפה יותר. לפרטים: 077-7900719

מה צריך לדעת כדי גינה מעוצבת?

גינות מעוצבות עשוי להיראות כמו עניין של מה בכך, אך בפועל- מדובר באומנות לכל דבר ועניין. הקמת גינות מעוצבת מצריך ידע נרחב בעולם הצומח, כדי לדעת אילו צמחים מתאימים לאיזה מזג אוויר, אילו צמחים כדאי למקם אחד על יד השני ועוד. בנוסף לכך, יש צורך גם בידע בתחום העיצוב, כדי ליצור גינה בעלת מראה מטופח- לא דלילה מדי וגם לא עמוסה מדי, המשלבת עצים ופרחי נוי המתאימים זה לזה מבחינה אסתטית. כאשר מקימים גינות מעוצבות, יש צורך לקחת בחשבון פרטים שונים כמו גודל השטח הנתון, התוואי שלו, תנאי האקלים השוררים באזור ועוד. כך, ניתן יהיה להתאים נכונה את הצמחים והאלמנטים הנוספים בגינה, באופן בו הם ידרשו תחזוקה מינימלית ויוכלו לשמור על יופיים גם בטווח הארוך.

מה חשוב שתכלול גינה מעוצבת

גינה מעוצבת ויפה זה חשוב אך יש דברים נוספים מעבר ליופי שחשוב שנתייחס אליהם. ישנה חשיבות גבוהה גם בהתחשבות בנוחות של הגינה, כלומר, האם יש מספיק מרחב להסתובב בגינה או שאת רוב המרחב תוספת הצמחייה? האם פינת הישיבה מוצלת וממוקמת עם הגב לשמש? התייחסות וחשיבה על הפרטים תוביל לגינה מעוצבת ומושלמת בנוחיותה. הריי המטרה בהקמת גינה הוא יצרית מרב צבעוני שניתן לשבת ולהירגע בו, לכן חשוב מאוד להשקיע מחשבה בנוחות שבחלוקת המרחב. כפי שניתן לראות בפרויקטים המוצגים, רפאל משקיע מחשבה בתכנון גינה מעוצבת ונוחה באותה מידה.

סיכום

לאור האמור לעיל, לא מומלץ להקים גינה מעוצבת בכוחות עצמכם. מומלץ להשאיר את העניין למעצבי גינות מקצועיים, אשר ניסיון ובקיאות בתחום יסייעו להם להקים עבורכם את הגינה המושלמת.

לפרטים נוספים על גינות מעוצבות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר: 077-7900719