עיצוב גינות יוקרה

גינות מעוצבות

גינות מעוצבות על ידי מעצב הגינות רפאל ויצמן, עיצובים מרהיבים בהתאמה אישית ללקוח ובשיתוף פעולה מלא.
גינה מעוצבת זאת הדרך שלכם להפוך את הסביבה לנעימה ויפה יותר. לפרטים: 077-7900719

מה צריך לדעת כדי להקים גינה מעוצבת?

גינות מעוצבות עשויות להיראות כמו עניין של מה בכך, אך בפועל- מדובר באומנות לכל דבר ועניין. הקמת גינות מעוצבת מצריך ידע נרחב בעולם הצומח, כדי לדעת אילו צמחים מתאימים לאיזה מזג אוויר, אילו צמחים כדאי למקם אחד על יד השני ועוד. בנוסף לכך, יש צורך גם בידע בתחום העיצוב, כדי ליצור גינה בעלת מראה מטופח- לא דלילה מדי וגם לא עמוסה מדי, המשלבת עצים ופרחי נוי המתאימים זה לזה מבחינה אסתטית. כאשר מקימים גינות מעוצבות, יש צורך לקחת בחשבון פרטים שונים כמו גודל השטח הנתון, התוואי שלו, תנאי האקלים השוררים באזור ועוד. כך, ניתן יהיה להתאים נכונה את הצמחים והאלמנטים הנוספים בגינה, באופן בו הם ידרשו תחזוקה מינימלית ויוכלו לשמור על יופיים גם בטווח הארוך.

מה חשוב שתכלול גינה מעוצבת

גינה מעוצבת ויפה זה חשוב אך יש דברים נוספים מעבר ליופי שצריך להתייחס אליהם. ישנה חשיבות גבוהה גם בהתחשבות בנוחות של הגינה, כלומר, האם יש מספיק מרחב להסתובב בגינה או שאת רוב המרחב תופסת הצמחייה? האם פינת הישיבה מוצלת וממוקמת עם הגב לשמש? התייחסות וחשיבה על הפרטים תוביל לגינה מעוצבת ומושלמת בנוחיותה, הרי המטרה בהקמת גינה הוא יצירת מרחב צבעוני שניתן לשבת ולהירגע בו, לכן חשוב מאוד להשקיע מחשבה בנוחות שבחלוקת המרחב. כפי שניתן לראות בפרויקטים המוצגים, רפאל משקיע מחשבה בתכנון גינה מעוצבת ונוחה באותה מידה.

סיכום

לאור האמור לעיל, לא מומלץ להקים גינה מעוצבת בכוחות עצמכם. מומלץ להשאיר את העניין למעצבי גינות מקצועיים, אשר ניסיון ובקיאות בתחום יסייעו להם להקים עבורכם את הגינה המושלמת שתמיד חלמתם עליה. השקעתם כסף רב בבניית בית החלומות שלכם, תשקיעו מעט כסף נוסף בעבור גינה מושלמת במיוחד.

לפרטים נוספים על הקמת גינות מעוצבות אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר בטלפון: 077-7900719