עיצוב גינה ביתית

עיצוב גינות פרטיות קטנות – אופנה חוזרת ומתחדשת

אחד הנושאים היותר מבוקשים כיום בתחום העיצוב יוצא החוצה ומראה לנו כמה עיצוב יכול להיות מגוון ובעל ערב רב של אפשרויות. סגנונות ונישות . יותר מכך, ההשראה האדריכלית בתחום אדריכלות הנוף, עתידה לחשוף ואף חושפת כבר היום רבים מאיתנו לנקודות מבט במישורים שונים, כאשר הראשון והחשוב ביותר מביניהם הוא מישור הביתיות ואווירת הרגיעה.

גינה פרטית קטנה בשילוב צמחיה י ירוקה

רובנו חוטאים ברצון ליצור מראה שטרם נראה במחזותיהם של אחרים, אבל האם זוהי מטרת העל שלנו או שאנחנו בעצם מפספסים פה עקרון חשוב בתחום כמו עיצוב גינות קטנות, עקרון התועלת והתועלתיות האישית, וכמובן ההנאה האישית שלנו מהתוצר הקיים והתוצר העתידי כאחד. אבל, האם ישנה דרך לרקוד על שתי גינות? האם ישנה אפשרות לקבל עיצוב ייחודי וגם כזה שיעניק לנו את הביתיות לה אנו זקוקים בין אם זה בבית העסק ובין אם זה בבית?

עיצוב גינות פרטיות קטנות

 

גינות פרטיות בבתי עסק וארגונים

טיפוח גינות פרטיות בבית העסק הוא לא רק אלמנט עיצובי אל גם כזה שיוצר ותורם למיתוג וגם לאווירה הנעימה במקום העבודה, בין אם מדובר בעובדים, עובדים פוטנציאליים לקוחות או אורחים. טיפוח ותכנון גינה פרטית לעסקים וארגונים גורמת למקום להראות פחות אפרורי ויותר חי, כאשר הצמחייה מייצרת את האפקט האוטומטי של האופטימיות והסחת הדעת מהשגרה הסיזיפית של היום. רבים אינם יודעים, אבל בחירה בעיצוב מעניין לגינה, בעיקר בתחום העסקים והארגונים מחוללת שינוי פסיכולוגי ותת הכרתי אשר תורם להסחת דעת חיובית והעלאת הסרטונים במוח, השפעה רצויה ביותר גם בחיינו הפרטיים, וכמובן גם בחיינו העסקיים.

עיצוב גינה פרטית קטנה

 

גינות פרטיות קטנות בדירות מגורים – הופכים את הבלתי אפשרי לאפשרי

עיצוב גינות פרטיות קטנות ועיצוב גינות פרטיות בדירות מגורים אפשריות היום יותר מתמיד כאשר תכנון הגינות מאפשר לנו למלא אחר הצורך בהתאמה. הרצון ליצור משהו חיי וצבעוני יותר גם באזור עירוני וצפוף יצר את הרעיון לבניית גינות בתוך דירות מגורים. יצירת תשתית נכונה באזורים המכוונים אל עור ה/שמש ואפילו עיצוב גינות פרטיות קטנות בעלות אופי מוצל תוך בחירת צמחייה הזקוקה לאזורים מוצלים וקרירים יותר יאפשרו לנו ליצור ולקבל את אותה פינה פורחת וירוקה גם אם אין אנו מתגוררים בבית פרטי או דירה עם מרפסת גדולה ומרווחת. מקום מספיק לאדניות ואפילו שימוש בסורגי החלונות יוכל להעניק לנו את כל האפשרויות והתנאים המספיקים לעיצוב גינה פרטית.

גינה פרטית מעוצבת על ידיי רפאל ויצמן

כיצד נעצב גינה פרטית בטעם של פעם

מעבר לצמחייה עצמה, חשוב מאוד לתת את הדעת גם על נושא העזרים המשלימים. בחירת עיצובים "מיושנים" של אדניות, גוונים נוסטלגיים, כלים בעיצוב קלאסי ופשוט, ריהוט גן בעלי ריפוד בטעם של פעם יעשו את העבודה ללא דופי וללא הוצאה כלכלית גבוהה על מנת לקבל תוצאה משולמת של עיצוב גינות. עיצוב גינות פרטיות קטנות ועיצוב הגינה הפרטית סביב העזרים עצמם תאפשר לכם לקבל אווירה נוסטלגית וביתית יותר ללא מאמץ.

שירותים נוספים:

תכנון גינות

עיצוב גינות גג

עיצוב גינותתכנון גינותעיצוב גינות גגעיצוב גינות

תכנון גינות עם התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.
תהליך התכנון מתבצע בשיתוף עם הלקוח..

עיצוב גינות גג זאת המומחיות של רפאל.
כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים מוצלחים.

עיצוב גינות יפות במיוחד כל ידיי רפאל ויצמן.
כנסו והתרשמו!


גינות יפות


גינות מעוצבות


עיצוב גינות פרטיות


גינות יפותגינות מעוצבותעיצוב גינות פרטיות

גינות יפות במיוחד ברמת עיצוב שעוד לא ראיתם.
התרשמו מפרויקטים מדהימים.

מעוניינים בגינה מעוצבת? רוצים גינה בעיצוב
שעוד לא ראיתם? רפאל כאן לשרותכם.

רפאל ויצמן יבצע עבורכם עיצוב גינות פרטיות,
ואתם תהנו מגינה מושלמת…