גינה בעיצוב מודרני במוצא

עיצוב גינות מודרניות

עיצוב גינות מודרניות המשלבות אסתטיקה וסדר.

סגנון עיצוב גינות מודרניות מתבסס על קווים מוגדרים וצורות גיאומטריות. אלמנטים נוספים המשלבים בגינות אלו הן בריכות נוי, פרגולות ודקים. בגינה מודרנית משלבים צמחיה בעלת נמוכה יחסית. שילוב אלמנטים כמו דק מאפשרים לשמור על קווים הישרים. עיצוב גינה מודרנית הוא סגנון המשתלב בנוף של הבניה העכשווית כך שגינה מסוג זה יכולה להתאים לכל בית.

אז למה בעצם כדאי לעצב גינה מודרנית?

זה נכון, אתם יכולים לעצב גינה בנאלית כמו כל שאר הגינות, אך למה לא לעצב גינה מרהיבה שתהיה שייכת רק לכם? כפי שהזכרנו קודם, עיצוב גינה מודרנית מתבסס על קווים, צורות ואלמנטים. בניגוד לדעה הרווחת שטוענת שהצמחייה בגינה מודרנית חייבת לעלות המון כסף, ההפך הוא הנכון.

בגינה מסוג זה הצמחייה לא תעלה לכם הרבה, אך תצטרכו להשקיע בבריכת נוי מרהיבה שבה תוכלו גם לשים דגים, דק אסתטי שבו תוכלו לשבת ולהירגע ולארח אורחים חשובים, וכמובן פרגולה מהממת ואיכותית שתשמור עליכם מפני השמש. חושבים להקים גינה מודרנית בחצר? אל תחשבו יותר מדי, אתם לא תתחרטו.

האם יש צורך בתחזוקת גינה?

התחזוקה של גינה מודרנית לא דורשת השקעה ייתרה, שילוב דק והימנעות מצמחיה גבוהה לא מצריך השקיה מרובה או גיזום רב. רפאל ויצמן הינו מקצוען בכל הקשור לנושא לעיצוב נוף בכלל וגם עיצוב גינות מודרניות בפרט והוא ישמח לעמוד לשירותכם ולעצב עבורכם גינה יפה ואסתטית.

איך מעצבים גינות מודרניות?

עיצוב של גינות מודרניות הוא עולם מרתק עבור מי שמתמחים בעולם של עיצוב גינות. שכן כאשר אנחנו מדברים על עיצוב גינות מודרניות במידה רבה אנחנו מדברים על דבר והיפוכו, מצד אחד אנחנו מדברים על מה שמייצר אצל רבים מאתנו את הקונטקסט הקדום ביותר שאפשר ליצור, של חיבור לאדמה, לטבע, מה שרחוק מהעירוניות כרחוק מזרח ממערב. מהצד השני, כאשר אנחנו אומרים את המילה 'מודרנה' פעמים רבות המילה נקשרת עם תיאורים של עיר, קווים ישרים וכמעט מנוכרים, עולם של צבעים מונוכרומטיים וקור.

אבל עבור מי שמבינים בתחום דווקא עיצוב גינות מודרניות זו חוויה מדהימה. שכן אנחנו יכולים ליצור מרחב שמושפע מכל הרעיונות ומכל הטוב שיש לעולמות המנוגדים הללו להציע וליצור יצירה שתאפשר כמו חיבור מחדש.

מה מאפיין גינות מודרניות?

בגדול, אם נכמת את המאפיינים של גינות מודרניות לכמה סעיפים אלו יהיו הסעיפים הבאים: עיצוב גינה מודרנית חייב לכלול אלמנטים גאומטריים: קווים ישרים, משולשים, עיגולים, מדרגות בשלבים, כל אלו מאפיינים את המודרנה, את הסרגל הישר ואת הקו המדויק. עיצוב גינה מודרנית לעולם יכלול אלמנט שיש בו מזה. עיצוב גינה מודרנית יכיל מעט פריטים באופן יחסי: עיצוב גינה מודרנית והגישה לכל העולם של גינות מודרניות לא אומר בהכרח שלא יהיה נוח לשבת בגינה, אבל זה כן אומר שההתייחסות לגינה דומה להתייחסות ליצירת אמנות.

לכן, חשוב להיעזר במעט פריטים שכל אחד מהם הוא בעל משקל ואיתם ליצור את הקומפוזיציה של החצר כולה. עיצוב גינה מודרנית יכלול תאורה מחמיאה ומדויקת: תאורה היא חלק דרמטי מעיצוב של גינה שניתן ליהנות ממנה בלילה. במקרה של עיצוב גינה מודרנית חשוב להקפיד על בחירה של גופי תאורה בודדים שיתנו מספיק אור מצד אחד אבל לא יהפכו לאלמנטים דרמטיים בתוך החלל.

למה מומלץ לבחור ברפאל עיצוב נוף?

רבים טועים לחשוב כי יצירה של גינות מודרניות פירושה התרחקות מבחירה נכונה של עצים וצמחים שיצמחו היטב לאורך זמן. התשובה שלי, של רפאל, היא שמדובר על חשש שאין בו דבר. אני אשמח לעבוד אתכם וליצור ביחד את הגינה המודרנית המושלמת בעיניכם. מוזמנים ליצור קשר דרך מספר הטלפון: 0777900719 או 052-3391753

 

 

שירותים נוספים:


תכנון גינות


עיצוב גינות גג

עיצוב גינות


תכנון גינות


עיצוב גינות גג


עיצוב גינות

תכנון גינות עם התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.
תהליך התכנון מתבצע בשיתוף עם הלקוח..

עיצוב גינות גג זאת המומחיות של רפאל.
כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים מוצלחים.

עיצוב גינות יפות במיוחד על ידי רפאל ויצמן.
כנסו והתרשמו!


גינות יפות


גינות מעוצבות


עיצוב גינות פרטיות

גינות יפות


גינות מעוצבות


עיצוב גינות פרטיות

גינות יפות במיוחד ברמת עיצוב שעוד לא ראיתם.
התרשמו מפרויקטים מדהימים.

מעוניינים בגינה מעוצבת? רוצים גינה בעיצוב
שעוד לא ראיתם? רפאל כאן לשרותכם.

רפאל ויצמן יבצע עבורכם עיצוב גינות פרטיות,
ואתם תהנו מגינה מושלמת.