עיצוב גינות בצפון

עיצוב גינות בצפון

למה כדאי לעצב גינה בצפון?

רפאל הינו מעצב גינות מנוסה ומקצועי המעניק שירות עיצוב גינות בצפון. השירות מציע כולל עיצוב ותכנון גינות הכולל פרגולות, דקים, בריכות נוי ושחייה, תתארו לכם את הגינה שחלמתם עליה ותדעו שרפאל יעצב את אותה גינה עבורכם. רפאל מקבל השראה מתערוכות בינלאומיות וממגמות חדשות בתחום עיצוב הגינות.

האתגר המרכזי בתהליך עיצוב גינות פרטיות בצפון או בכל אזור אחר הוא השילוב בין הגינה, לבית ולטעמכם האישי. רפאל עושה מרב המאמצים במטרה לשלב בין השלושה בצורה המושלמת ביותר, וכך להעניק לכם שירות עיצוב גינות בצפון אשר יענה על רצונכם האישי.

עיצוב גינות בצפון אולי נשמע כמו עוד אפשרות נחמדה, משהו שאפשר להוסיף לבית אם רוצים. אלא שבעיני רבים לגינה מעוצבת יש ממש את היכולת להביא בריאות נפשית לבעליה. היא מרחב מוגן, נעים ושליו, כזה שמאפשר במידה רבה שקט באופן שקשה למצוא ביום יום עמוס כל כך, כל העת. עיצוב גינות בצפון הוא החלום עבור כל מי שאוהב אדמה. ישראל היא מדינה מאתגרת מעצם היותה מדינה חמה בה יש לבחור את הגידולים השונים בקפידה.

צפון הארץ הוא המקום הטוב ביותר לפיתוח של גינות על קרקע טבעית, בזכות סוג הקרקע ובזכות מזג האוויר המושלם שנותנים לנו את התנאים הטובים ביותר לצאת לדרך. כמה מילים על עיצוב גינות בצפון מבחינה פרקטית ואומנותית, תמצאו במאמר הבא.

למה חשוב להכיר את הקרקע בצפון לפני תחילת עיצוב הגינה?

כל תהליך של עיצוב גינות בצפון מתחיל בראש ובראשונה בהיכרות עם הקרקע. חשוב להבין כי האדמה אותה תמצאו בעמק הירדן שונה באופן מהותי מסוג הקרקע של חיפה. האדמה ברמת הגולן לא דומה לאדמה של היישובים בצפון הגליל וכן הלאה. סוג הקרקע מכתיבה לנו במידה רבה את סוג הגידולים שיכולים לגדול באופן טבעי באדמה הזו. בין אם מדובר על עצים גבוהים, שיחים עבותים ומיני צמחי תבלין שונים.

ככל הנראה העבודה הכי חשובה של כל גנן וכל איש מקצוע בתחום הוא למצוא את נקודות הממשק שבין הטבע האמיתי שמסביב ובין החיבור של זה למה שהלקוח מבקש. כדי שהחיבור הזה ייצר לא רק גינה שתאפשר לכם לנשום עמוק בסוף היום, אלא גם כזו שתגדל ותצמח לאורך השנים.

למה חשוב לתכנן גינה עם חברה מקצועית?

תהליך של עיצוב גינות בצפון לא כולל רק שתילה של מיני עצים שונים. מדובר, במידה רבה גם על תכנון קפדני שתפקידו הוא ליצור גינה שלא רק תיראה טוב כי אם גם תאפשר לכם ליהנות ממנה ממש בכל יום מחדש. שכן אם אתם משפחה שאוהבת לארח, כדאי שיהיה לכם שטח יחסית גדול בגינה שמאפשר להניח פינת ישיבה, אולי בשילוב עם הקמה של מטבח שדה, מה שיאפשר להביא חברים ומשפחה ולארח.

יש כאלו שהדבר שהכי חשוב להם הוא ליצור גינה ססגונית מלאה בפרחים, עצים וצמחי תבלין, במקרה הזה נסדר קודם כל מערכת השקייה מסודרת ונאיר את גינה עם שלל גופי תאורה שיאפשרו לכם ליהנות מהמראה של הגינה המרהיבה גם בשעות הלילה. חשוב להבין כי עיצוב גינות בצפון הוא עולם אותו ניתן לקחת להרבה מאוד מקומות.

התפקיד שלנו הוא ליצור את השפה שתקשור הכל לכדי יצירה אחת שלמה, יפה ופרקטית עבורכם. אני, רפאל, נמצא כאן לשירותכם. אחרי שנים ארוכות של רכישת ניסיון בתחום ויצירה של גינות מרהיבות, אבוא בשמחה לטפח גם את הגינה שלכם. מוזמנים ליצור קשר בטלפון: 077-7900719 או 052-3391753

שירותים נוספים:


תכנון גינות


עיצוב גינות גג

עיצוב גינות



תכנון גינות



עיצוב גינות גג



עיצוב גינות

תכנון גינות עם התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.
תהליך התכנון מתבצע בשיתוף עם הלקוח..

עיצוב גינות גג זאת המומחיות של רפאל.
כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים מוצלחים.

עיצוב גינות יפות במיוחד כל ידיי רפאל ויצמן.
כנסו והתרשמו!


גינות יפות


גינות מעוצבות


עיצוב גינות פרטיות


גינות יפות



גינות מעוצבות



עיצוב גינות פרטיות

גינות יפות במיוחד ברמת עיצוב שעוד לא ראיתם.
התרשמו מפרויקטים מדהימים.

מעוניינים בגינה מעוצבת? רוצים גינה בעיצוב
שעוד לא ראיתם? רפאל כאן לשרותכם.

רפאל ויצמן יבצע עבורכם עיצוב גינות פרטיות,
ואתם תהנו מגינה מושלמת…