תכנון גינות בצהלה

עיצוב גינות בדירות גן

חברת רפאל עיצוב גינות מציגה פרויקטים מוצלחים של עיצוב גינות בדירות גן.

לפרטים נוספים על עיצוב גינות גן צרו קשר עוד היום: 077-7900719

 

אז רכשתם דירת גן, יש לכם שטח נאה להקים גינה מרהיבה, אבל עדיין לא מימשתם את הפוטנציאל של הגן שלכם. זה הזמן להקים גינה מפוארת ומרהיבה בדירה שלכם.

אנשים רבים חושבים שכדי להקים גינה יפה בבית, חייבים לגור בבית פרטי שכן בדירת גן לא ניתן להקים גן מרשים. זוהי כאמור טעות נפוצה. בדירות גן יש שטח גדול דיו בכדי להקים שם גן מהמם.
בעלי החברה, רפאל ויצמן, מאמינים כי עיצוב גינות מכיל שילוב של שלושה דברים עיקריים: גינה, בית ולקוח. הגינה צריכה להשתלב עם מראה הבית וכמו כן עליה לענות לטעמו של הלקוח ולציפיותיו. יש לעשות בחירה מוקפדת עד לפרטים הקטנים בבחירת צמחיה, ריהוט, צל, תאורה ועוד. כל הבחירות צריכות להיות פונקציונליות ונכונות לצרכיי הלקוח. רפאל מוכן לבצע עבורכם עיצוב גינה בדירת גן שתהיה יפה, פרקטית ומתאימה לעיצוב הבית.

שלבי תכנון עיצוב גינה בדירת גן

ישנם שלבי תכנון עיצוב גינה בדירת גן אשר צריכים לקחת בחשבון עוד בטרם מתחילים לעבוד:

– בחינת סוג האדמה

– מדידת השטח

– חלוקת השטח

– בחירת צמחיה

– בניית פינה מוצלת

– שילוב אלמנטים כמו בריכה (לפי רצון הלקוח)

– שילוב תאורה

 

כמובן שהלקוח שותף לאורך כל תהליך עיצוב גינה בדירת גן וזאת בשביל לקבל את בתוצאה המושלמת ביותר. בתהליך יציג בפניכם רפאל את כל האפשרויות העומדות לרשותכם, ייתן לכם המלצות מניסיונו האישי, יציג את העלויות השונות, ובסיום אתם רק תצטרכו לבחור איך תראה הגינה שלכם, והכל כמובן במסגרת התקציב שהקצבתם בעבור הפרוייקט. בדירת גן קיימות שלל אפשרויות ואלמנטים שונים לבחירה: דשא, בניית דק, פרגולה צמחייה שונה ועוד. הכל תלוי בכם בלבד.

רכשתם דירת גן? אל תשאירו אותה שוממת,מוזנחת וחסרת שימוש. עצבו גינה מושלמת שתעלה לכם חיוך על השפתיים בכל יום.

אל תבזבזו זמן, צרו עוד היום קשר עם רפאל ויצמן – עיצוב גינות בדירות גן:
077-7900719