עיצוב גינה רומנטית

עיצוב גינה רומנטית

גינה רומנטית ומזמינה הינה מקום נפלא לערב רומנטי וקסום וחלק מהאנשים יודו בסתר שהם מעדיפים להיפגש עם בני זוג פוטנציאליים בגינה רומנטית במקום לצאת לדייט בעוד בר חשוך. כיום ניתן למצוא מגוון גינות רומנטיות במרחבים ציבוריים אך אין כמו לעצב גינה רומנטית בבית הפרטי וליהנות ממנה בכל ערב מחדש. לשמחת רבים כיום ניתן לבצע עיצוב גינה רומנטית באמצעות בעלי מקצוע שמתמחים בתחום אדריכלות נוף בתים פרטיים.

עיצוב גינה רומנטית בבית פרטי

התרשמו מפרויקטים של רפאל עיצוב גינות

מה כל כך מיוחד בגינה רומנטית ומהם המאפיינים שלה?

כשמזמינים עיצוב גינה רומנטית יש לקחת בחשבון שהגינה תהיה בסגנון כפרי, שקטה, נעימה, מרגיעה ואינטימית כך שהיא תוכל לשנות את כל התחושה של בני הבית ולגרום ליום קשה ומתיש להפוך לערב נפלא. אז מה הופך את הגינה הרומנטית לכל כך אהובה ואיך יוצרים את השילוב המנצח?

איך לצור את הגינה הרומנטית? להלן 7 נקודות חשובות שיסייעו לכם לקבל את התמונה הגדולה:

1. צרו פינה פרטית ונעימה – בתחילת תהליך עיצוב גינה רומנטית יש למצוא פינה שקטה שתתאים לבילוי אינטימי, בפינה המתאימה לא תשמעו איש וגם אתם לא תשמעו. נוסף על כך, צריכה הפינה להיות נוחה, לכן יש לבחור מערכת ישיבה מזמינה כמו למשל: ספסל עץ בעל סגנון עתיק.

2. שתלו הרבה צמחייה – ברוב המקרים תכלול הגינה הרומנטית פינות קטנות ופרטיות עם הרבה צמחייה וערוגות צפופות וצבעוניות עם מגוון צמחים שמשתלבים יחדיו. ורדים, שושנים, חרציות, לבנדר, עצי פרי, צמחים מטפסים ועוד הינם חלק מהצמחים המתאימים והם יעניקו לגינה ריחות משכרים שיינשאו על ידי אוושות הרוח העדינות.

3. אלמנטים בעלי מראה עתיק – כשחושבים על עיצוב גינה רומנטית, מומלץ לשלב בגינה כדים בעלי מראה עתיק, חביות ישנות, גלגלים של עגלות ועוד.

4. יצירת צל – מומלץ לבחור בעצים שיוצרים צל, הצל יגן עליכם מהשמש ויצור בידוד כך שתהיה לכם פרטיות מלאה.

5. תאורה רומנטית – כדי להקנות לגינה אווירה רומנטית יש לבחור בתאורה עדינה ורכה כך שעם רדת השמש היא תהפוך למקום קסום. לתאורה יש השפעה ניכרת על האווירה ולכן יש להקפיד על כמה פרטים:
* לא רצוי להתקין הרבה גופי תאורה משום שהם עלולים לצור את הפעולה ההפוכה ולהסתיר את השמים.
מומלץ לבחור בגופי תאורה בגודל קטן.
* על גופי התאורה להאיר את הגינה באור חלש.
* יש למקם את התאורה ליד האדמה ולא מעל הראש.

6. שילוב בין אור, מים, צמחיה ועוד – כאשר משלבים בין אור ומים – 2 אלמנטים שמתאפיינים בתנועה וזרימה ניתן לקבל תחושה מרגיעה ולהעלות את מפלס הרומנטיקה בגינה. אפשר לשלב בין מזרקות עם פסלים, אפשר לשלב בין מפלי מים ואור צבעוני, ניתן להתקין גופי תאורה תת מימיים בבריכת נוי ועוד. כמו כן, ניתן להתקין תאורה במדשאה, גופי תאורה על גזע העץ ועוד.

7. משטח – חשוב מאוד לבחור במשטח שמשתלב בגינה ויוצר מראה הרמוני ורומנטי, בין מגוון המשטחים המתאימים ניתן למצוא מגוון סוגי דקים, כמו למשל: דק מסוגי עץ שונים, דק מבמקבוק, סינטטי ועוד. אופציה נוספת תהיה להתקין מרצפות מאבן, מרצפות אלו יהפכו את הגינה למרשימה ורומנטית בכל שעות היממה.

כדי לא להסתבך וכדי להימנע מטעויות מומלץ להיעזר במתכנן נוף אשר מתמחה בנושא עיצוב גנים רומנטיים בכלל ותכנון גנים פרטיים בפרט. לא תאמינו כשתראו את התוצאה.

 

עיצוב גינה רומנטית זו המומחיות שלנו. להזמנות צלצלו:
077-7900719