עיצוב גינות בתל אביב

עיצוב גגות באווירה כפרית

עיצוב גגות מהווה את אחת הנישות השנויות במחלוקת בתחום אדריכלות הנופים , רבים מתחבטים בשאלה הכדאיות והנחיצות שלו. כאשר דירות הגג והפנטהאוזים קיבלו אליהם את טרנד הגינות, התעורר ויכוח פורה והשאלה "האם זה ילך"?

כאשר אנחנו מדברים על עיצוב גגות , אנחנו דנים על האווירה והנינוחות שלנו, הרבה יותר מעל הרושם אותו מייצרת הדירה או החלל ולכן קל מאוד להבין כיצד רעיון עיצוב גג "תפס" ועדיין "תופס". אבל מהי הדרך הנכונה לקחת את הטרנד הזה קדימה ולהתאים אותו לכל לקוח בהתאם לצורך והיכולת? האם אנחנו בהכרח זקוקים לזמן טיפול בגינה כדי ליהנות ממראה טבעי ופסטוראלי?

עיצוב גג הבית עיצוב גג גג מעוצב עיצוב גגות על ידיי רפאל עיצוב גינות

אווירה של טבע באמצעות עיצוב גג

עיצוב גג אינה חייב להיות האופציה לבעלי בית קרקע בלבד . קיימות דרכים רבות ליצור גינות גג מטופחות ומרשימות גם ובמיוחד במקרה של דירות גג. באמצעות אדריכל נופים מקצועי תוכלו לתכנן את הגינה המושלמת בהתאמה לגודל השטח שבאפשרותכם להקצות ולכמות הזמן המצוי ברשותכם לטיפול בגינה. תכנון גינה בחלל כמו דירת גג תאפשר לכם ליצור סינרגיה בין האורבאניות לכפריות.

התאמת צמחיית הגינה לסגנון ולזמן הפנוי

התאמת הצמחייה דורשת גם היא תכנון מראש. כאשר אנחנו חייבים לקחת בחשבון גם את האזור האקלימי בו אנו מתגוררים והסבלנות הגננית שלנו. הדרך להגיע למצב של גינה מטופחת היא קודם כל להיות ישרים וכנים עם עצמנו בנוגע לאיכות וזמן הטיפול אותם נוכל להעניק לגינה העתידית. קיימת צמחייה מלאכותית, צמחייה שאינה זקוקה לטיפול שותף וכזאת אשר ידועה כצמחיה המסוגלת לגדול פרא ללא כל טיפול: שתילי זית, צמחיי קקטוס, אלוורה וכיוצא באלה, הם צמחים שאינם דורשים טיפול מעבר לתחזוקה דו שבועית ותתאים למי שמעוניין ליהנות מגינה פורחת אך לא מעוניין לעבוד קשה מידי עבורה.

דק בגג גג מעוצב עם מערכת ישיבה עיצוב גג יפה במיוחד עיצוב גגות

כיצד נעצב דירת גג קטנה בטוב טעם ?

תכנון עיצוב גגות, בעיקר כאשר היא מצויה על הגג דורשת תכנון מוקדם מדוקדק. תחילה חשוב שלא להעמיס על השטח שבחרנו להקצות לגינה ולא לגנוב ממנו עוד כמה סנטימטרים, מה שנראה לנו היום כשטח פתוח עתיד להתמלא בצמחייה ושתילים, חשוב להותיר מקום גם לפינת ישיבה קטנה ולעצב את הגינה בעידון עד כמה שניתן כדי למנוע מצב של עומס אבל לקבל גינה עם כל המשתמע מכך.

פינת הגננות הפרטית שלי – טיפוח גינה בדירות גג

עיצוב גינות בדירות גג לא חייבות להיות מורכבות או שונות מכל גינה אחרת. נטיעה נכונה, בחירת צמחייה מתאימה ובקרה על מצב האדמה והשורשים יאפשרו לכם ליצור פינת גננות מקצועית גם אם היא יושבת על שטח קטן יחסית. רבים מבעלי המרפסות מצליחים להביא לגינה קטנות ומרשימות במיוחד על שטח קטן ביותר. בדיקת הצמחייה הרלוונטית עם הפוטנציאל הגבוה ביותר להשרדות תביא לפינה מלבלבת ומלבבת גם בדירות מגורים בלב העיר.

שירותים נוספים:


תכנון גינות


עיצוב גינות גג

עיצוב גינותתכנון גינותעיצוב גינות גגעיצוב גינות

תכנון גינות עם התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.
תהליך התכנון מתבצע בשיתוף עם הלקוח..

עיצוב גינות גג זאת המומחיות של רפאל.
כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים מוצלחים.

עיצוב גינות יפות במיוחד כל ידיי רפאל ויצמן.
כנסו והתרשמו!


גינות יפות


גינות מעוצבות


עיצוב גינות פרטיות


גינות יפותגינות מעוצבותעיצוב גינות פרטיות

גינות יפות במיוחד ברמת עיצוב שעוד לא ראיתם.
התרשמו מפרויקטים מדהימים.

מעוניינים בגינה מעוצבת? רוצים גינה בעיצוב
שעוד לא ראיתם? רפאל כאן לשרותכם.

רפאל ויצמן יבצע עבורכם עיצוב גינות פרטיות,
ואתם תהנו מגינה מושלמת…