עיצוב גינות גג בתל אביב

עיצוב גינות גג – מה נכון ולא נכון בתהליך

כל מה שקשור בדירת גג משדר יוקרה, פאר ומעמד גבוה. לא בכדי כאשר אנשים עוברים לגור בדירת גג, חשוב להם מאד לעצב את הדירה עד אחרון הפרטים ולא לפספס שום פרט בדרך אל העיצוב המושלם ופה נכנס הנושא של עיצוב גינות גג. כאשר מדובר גם בעיצוב של גינה בגג – זו משימה מיוחדת במינה הדורשת תכנון מקצועי ומיומן ולא כל אחד יכול לעצב גינת גג בכוחות עצמו בלבד, ללא שום עזרה של מעצב או מעצבת גינות מקצועית, כיוון שעיצוב של גינת גג שונה באופן מהותי מעיצוב של גינה רגילה בסמוך לבית.גינת גג מעוצבת

איך מעצבים גינת גג?

מכיוון שהגינה ממוקמת על גג הבית ולא על הקרקע כפי שמקובל בדרך כלל, צריך להקדיש תשומת לב רבה לנושא העומסים שיכול לשאת הגג, היכן ימוקמו אלמנטים שונים בעלי משקל גדול והאם ניתן להשתמש במיכלי שתילה כאלה או אחרים – מידע שרק איש מקצוע כמו רפאל ויצמן המתמחה בנושא עיצוב גינות גג יכול לספק לכם. בנוסף, ההשקיה וציוד ההשקיה הדרוש על מנת שלא תיווצר נזילה מסוכנת ברחבי המרפסת או הגג, אינם דומים לציוד שמשתמשים בו בגינה הנמצאת על האדמה. עוד צריך לדעת מהם כיווני האוויר והשמש של המרפסת והגינה המיועדת על מנת להחליט אילו צמחים או פרחים אפשר היה לנטוע, כדי שיהיו אלה צמחים ומפרחים עמידים ככל האפשר בפני תנאי מזג האוויר הצפויים באזור הגג.

עיצוב גינות גג בשוהם

החלטתם שאתם רוצים גינה על הגג ואתם יודעים בדיוק מה אתם רוצים? גם אם בחרתם בגינת גג שכולה מורכבת מצמחים מלאכותיים ולא מצמחים אמיתיים כדי לא להסתבך יותר מדי עם עניין הציוד והמים. גינת גג מלאכותית דורשת תחזוקה שוטפת של ניקוי וסילוק אבק וגם פעולות אלו צריכות להתבצע בצורה נכונה ומיטבית על מנת שלא לפגוע בעיצוב ולהרוס אותו. 

להתרשמות מפרויקטים של עיצוב גינות גג לחצו

דברים נוספים שכדאי לדעת

לפני שמתחילים בפרוייקט כדאי מאד להתייעץ עם איש או אשת מקצוע מתחום תכנון הנוף כדי לקבל טיפים ומידע שחשוב לדעת. ליווי מקצועי יכול לתרום להצלחת תהליך עיצוב הגינה ולכן לא מומלץ לפסוח עליו. רק בעזרת הייעוץ המקצועי מובטח העיצוב המוצלח ביותר של גינת הגג.

רפאל ויצמן ייעצב לכם את גינת החלומות. צלצלו:
077-7900719