גינת גג של ציפי ושמוליק

הדברה לאחר בנייה והקמה של גינות פרטיות

הדברת חרקים בגינותהקמה של גינות פרטיות היא עיסוק מאתגר שכולל בתוכו הרבה אלמנטים , עיצוב, בנייה צמחייה וגם הדברה נכונה. כשמסיימים לבנות ולהקים את הגינה הפרטית חשוב לא לשכוח לבצע הדברה על ידי מדביר מומחה שיעניק לכם גינה נקיה ומצוחצחת ממזיקים וכך תוכלו ליהנות מישיבת אין קץ בגינה שלכם.

לקיץ יש יתרונות רבים, מזג אוויר חמים, ים ושמש, אולם זוהי גם התקופה של החרקים והמזיקים. בשל כך מומלץ לשכור את שירותיה של חברת הדברה על מנת שתמגר את הבעיה.

ביאת החרקים והמזיקים

בקיץ אנחנו נוטים לשבת יותר בגינה שלנו וליהנות מהאוויר וממשב רוח קל אך יחד עם כל היתרונות הרבים של הקיץ, החרקים והמזיקים מופיעים גם הם בגינה ובחצרות שלנו. זוהי תופעה ידועה בתקופה זו, חרקים בוקעים מהביצים ונראה שכל תפקידם הוא בלהטריד את חיינו ולשבש אותם.

לעיתים מכת החרקים והמזיקים היא פשוט בלתי נסבלת. מהם החרקים הנפוצים? מדובר על נמלים, זבובים, מקקים, אולם מכרסמים נוכחים לאורך כל השנה. אחד הדברים החשובים ביותר בגינה שלנו בפרט שרק סיימנו להקים אותה הוא להדביר את הגינה שלנו ממזיקים ואם כבר אנו עושים את זה, אז עדיף שנעשה זאת עם חברת הדברה מקצועית, עם אנשי מקצוע בעלי הכשרה וניסיון שידעו לבצע את העבודה על הצד הטוב ביותר.

כיצד מדבירים בצורה איכותית?

על מנת למנוע את הופעתם של חרקים בגינה, בראש ובראשונה יש לשמור ניקיון. גינה נקייה תסייע במניעת הופעתם של מזיקים, הם גם נמשכים ללכלוך וזוהמה, אך גם לצמחייה שזה יש הרבה בחצר ובגינה. והיה והחלטתם לשכור את שירותיה של חברת הדברה העושה שימוש בחומרים אורגניים וטבעיים, תפקידה הוא למנוע את הגעת החרקים לפני שהם פולשים לגינה.

הדברה לגינות פרטיותכאשר נוקטים בפעולות ניקיון, יש להתייחס לפינות הקיימות בגינה, בהדברה אורגנית יש שיטו רבות להדברה בגינה חלקן מונות, מדבקות או אבקת גרגירים לנמלים, או ג'ל מיוחד. חשוב שלא יהיו מקומות עם מים עומדים מה שמביא ישר מעופפים ומזיקים.

על הדברה ירוקה

כיום נעשה ניסיון לא לעשות שימוש בחומרי הדברה מסוכנים, כימיקלים המזהמים את הסביבה ומסכנים בני אדם ובעלי חיים. השיטה הנפוצה ביותר כיום היא הדברה ירוקה. נעשה שימוש אך ורק בחומרים טבעיים אשר אינם מהווים סכנה כלשהי. גם לחומרים הללו יכולת טובה להרחיק מזיקים, ולא רק זאת, הם מרתיעים אותם מלהגיע שוב. גם מכרסמים למיניהם ניתן להרחיק באמצעות הדברה ירוקה.

הדברה זו אינה טרנד חולף, היא כאן ועל מנת להישאר ולקוחות רבים מעדיפים את שיטת הדברה זו מכיוון שכך הם אינם נחשפים לחומרי ההדברה בהם נעשה שימוש בימים עברו, חומר הדברה קלאסי הוא גז עצבים. חומרים אלה מזהמים את הסביבה, מחלחלים אל מתחת אל פני הקרקע. אולם, ישנם מצבי קיצון ואין שום ברירה הנראית באופק אלא לעשות שימוש בחומרי הדברה כימיים שהם יותר אפקטיביים במקרים מסוימים.

דואגים לגינה שלנו

עוד טרם המדביר מגיע יש לדאוג שהגינה עומדת מוכנה, הדק כבר הוקם כמו כן, הפרגולה. השתילים והצמחייה עמוק באדמה ומערכת ההשקיה גם עובדת, רצוי שגם התאורה תהייה מוכנה. המדביר יתייחס לכל האלמנטים בגינה ויידע היכן לשים דגש בהדברה שלו ואיפה המקומות היותר בעייתיים. את חברות ההדברה השונות ניתן למצוא ברשת האינטרנט, רצוי לקרוא יותר על הנושא להתעניין עם מכרים או משפחה אודות הדברה שהם ביצעו, במיוחד על מהות הדברה ירוקה שהינה חדשה יחסית ועל יתרונותיה והתועלות שבה.