הגינה של איתי והדר עם רצפה חיפוי אבן

דירה עם גינה במחיר משתלם

יוקר המחיה בישראל הינו בעיה מוכרת לכל ורבים מהתושבים מתקשים להגשים את חלומם ולחיות בדירה יפה או בבית פרטי עם גינה. במידה והחלום שלכם הוא לגור בבית פרטי עם גינה אך אינכם יכולים לאפשר זאת תוכלו לחשוב על מעבר לדירת גן – דירה עם גינה בקומת קרקע שנמצאת בבניין משותף אך שייכת רק לכם.

דירה עם גינה בגני תקווה
דירת גן תאפשר לכם ליהנות משטח טבעי ופרטי בו ניתן לשתול פרחים, עצים, דשא ועוד וליהנות ממקום שליו ורגוע, כל זאת במחיר משתלם – המחיר של דירה עם גינה בקומת קרקע נמוך בהרבה מהמחיר של הבתים הפרטיים. נוסף על כך מחיר הארנונה נמוך יותר. יתרונות אלו גורמים לדירות הגן להיות מבוקשות ביותר.

אבל מה עושים עם השכנים?

החיסרון המשמעותי של גינות גן הוא שהן למעשה דירה עם גינה שנמצאת מתחת לבניין גדוש בדיירים ומכיוון שכל בעל בית מעוניין בפרטיות יש למצוא פתרונות יעילים שיצרו פרטיות וניתוק מהשכנים ומהרחוב. באמצעות פתרונות מתאימים יהיה ניתן לחוש ביטחון, למנוע פלישות לשטח הפרטי ולמנוע מבטים סקרניים. אז איך יוצרים את ההפרדה הרצויה? ישנן כמה אפשרויות ליצירת ההפרדה – ניתן להתקין גדרות, אפשר לשתול צמחיה מתאימה וניתן להתקין פרגולה.

דירה עם גינה בבית משותף

גדרות, צמחיה ופרגולה – לצור פרטיות בבית שלכם

 

  1. הקמת גדרות – אם יש לכם דירה עם גינה ניתן לרכוש מגוון סוגים של גדרות ביניהן: גדרות שעשויות מעץ, נירוסטה, ברזל ואלומיניום. להלן הסבר קצר על ארבעת סוגי הגדרות:* גדרות מעץ – גדרות מעץ ניחנות במראה טבעי וכפרי ומשתלבות מצוין עם צמחים, רהיטים ואלמנטים נוספים. באופן יחסי קל להתקין את גדרות העץ והן אינן דורשות תחזוקה רבה. במידה ומעוניינים לחדש את הגדר אפשר לצבוע אותה. בין העצים המתאימים לגדרות ניתן למצוא את עץ האיפאה, עץ הקומרו, עץ האורן ועוד.* גדרות מנירוסטה – גדרות הנירוסטה עמידות כמעט לגמרי בפני חלודה, בעלות מראה נקי ודורשות מעט מאוד תחזוקה.* גדרות ברזל – את גדרות הברזל ניתן לעצב במגוון דרכים כך שאפשר להתאים אותן לסגנון של החצר. נוסף על כך, הגדרות מחזיקות מעמד למשך זמן רב וניתן להאריך את עמידותן באמצעות גילוון חם (ניקוי כימי של חלקי הברזל, הניקוי מסיר את הקורוזיה והשומן. בהמשך עובר הברזל לאמבט שמכיל אבץ מותך, לאחר הקירור נוצר ציפוי שמשפר את העמידות).* גדרות אלומיניום – גדרות אלומיניום הינן עמידות ביותר, קיימות במגוון עיצובים וגוונים, תורמות לביטחון, אינן דורשות תחזוקה וניתנות לשילוב עם חומרים שונים כמו למשל: ברזל, זכוכית ועץ.
  2. שתילת צמחיה – בעזרת צמחיה ניתן לצור הסתרה בגובה הרצוי (הצפיפות של הצמחייה וגובהה יקבעו על ידי הגיזום והעיצוב), כמובן שיש לבחור בצמחים מתאימים שמגיבים טוב לגיזום. במידה ושותלים עצים יש להקפיד על מרווחים של 2 – 3 מטרים, בצורה זו יהיה ניתן לצור הצללה צפופה. בין מגון הצמחים האפשריים ניתן לבחור בהדס מצוי, פיקוס "גרין איילנד", עופרית הכף, היביסקוס סיני, יסמין גדול – פרחים, הרדוף הנחלים, אלון מצוי, אוגניה, ברזילי הדור, עצי פרי ( לימון, תפוז, אשכולית וכו'), שסק יפני, מנגו הודי ועוד. החלטתם לקנות דירה עם גינה ולהקים לכם גן? לא מומלץ לשתול צמחים נשירים משום שהם לא יספקו הסתרה במשך כל השנה.
  3. התקנת פרגולות – הפרגולה תורמת ליצירת פרטיות ואינטימיות ומגוון סוגי הפרגולות מאפשר לכל בעל דיקה עם גינה לבחור בפרגולה שעונה על צרכיו ומתאימה לסגנון ביתו וגינתו. בין סוגי הפרגולות הנפוצים ניתן למצוא: פרגולות מעץ כאשר העצים המבוקשים הינם – עץ אורן, עץ במבוק, עץ גושני, עץ ארז, עץ טיק ועץ פיני. מומלץ להתקין פרגולה מעצים שמכילים שמנים טבעיים כמו עץ ארז, השמנים הטבעיים תורמים לעמידות העץ. המושפעת גם מאופן הצביעה שלו ומסוגו.פרגולה בדירה עם גינה

חומר נוסף ממנו עשויות הפרגולות הינו מתכת. פרגולות המתכת הינן מגוונות ביותר, עמידות וקלות להתקנה וניקוי. כמו כן, ניתן לשלב אותן עם מנוע חשמלי אשר פותח וסוגר אותן בקלות ועוד. במידה ומתקינים פרגולה ממתכת יש להקפיד על תחזוקת ההברגות, המנגנונים ולהגן על הפרגולה מפני חלודה.
שילוב צמחיה מתאימה בגינה, התקנת פרגולה איכותית והתקנת גדר חזקה יוכלו לספק לבני הבית את הביטחון והפרטיות הנחוצים.

יש לכם דירה בקומת קרקע? אם אין לכם דירה עם גינה לא ניצלתם את שטח הדירה שלכם עד תום. להזמנות חייגו:
077-7900719