גינות יפות

גינות יפות

חברת רפאל עיצוב גינות מציגים פרויקטים מוצלחים של גינות יפות במיוחד.

עיצוב גינות יפות במיוחד על ידיי האדריכל נוף רפאל ויצמן. אסתטיקה ודיוק מעל הכל. גנים יפים ומטופחים זאת המומחיות שלנו.

לעצב את הגינה הכי יפה שיש

כל מי שיש לו גינה פרטית בבית מעוניין שהיא תהיה גינה יפה ומרשימה, בה הוא יוכל לשבת בעצמו או לארח חברים וקרובי משפחה. גינות יפות הינן גינות מטופחות ומעוצבות בקפידה, אשר במהלך התכנון שלהן הושם דגש גם על פרטים שנראים יחסית קטנים וזניחים. במסגרת תכנון של גנים יפים, יש לשלב בין אלמנטים שונים המצויים בגינה- עצים, פרחי נוי וצמחים אחרים, אדניות, ריהוט גן ובניה (דקים ופרגולות). אך ורק אדריכל נוף מומחה ומנוסה יוכל ליצור גינה יפה מכל גינה בכל שטח.

התאמה העיצוב אל התנאים

אחד הדברים החשובים שיש לקחת בחשבון כאשר מתכננים גינות יפות הוא להתאים את האלמנטים השונים בגינה אל תנאי השטח הקיימים. לצורך כך, חשוב לבחון היטב את גודל השטח והצורה שלו, את תנאי מזג האוויר וכן את הצרכים של כל לקוח ולקוח. יש להתאים את סוגי הצמחייה הנבחרים אל התנאים, כך שהתחזוקה תהיה קלה ומינימלית והגינה תמשיך להראות יפה ומטופחת גם שנים רבות לאחר שהוקמה.

מה כוללות גינות יפות

מה שהופך את הגינה לגינה יפה במיוחד הוא תכנון נכון ושילוב אלמנטים שונים כמו צמחיה ירוקה וצבעונית, אבנים יפות, דקים ופרגולות מעוצבות, התאמה ותיכנון נכון של חלוקת הגינה. הדבר החשוב ביותר הוא להשקיע מחשבה לפני הביצוע, למשל סוג האדמה משפיע מאוד על בחירת הצמחייה או להיפך, ייתכן שיהיה צורך בהוספת שכבת אדמה מסוימת אשר תתאים לצמחיה שנבחרה. כמו כן כשמעצבים גינות יפות כמובן, יש לחשוב על הלקוח, האם יש לו זמן להשקיע בגינה או שהוא מעוניין בגינה שלא דורשת תחזוקה. במקרה של לקוח המעוניין בכמה שפחות עבודה בגינה שלו תהיה פחות צמחיה ואם כבר תהיה צמחיה היא תהיה רב עונתית.

שילוב גינות יפות לעיצוב חוץ הבית

הגינה היא המראה לבית שלכם, כאורחים מגיעים לביקור הדבר הראשון שהם רואים הוא הגינה, היא הרושם הראשוני על הבית. לכן יש להשקיע בעיצוב הגינה כמו שמשקיעים בעיצוב הבית. גינה יפה ופורחת יפה למראה תמיד מעלה את מצב הרוח לעומת גינה עם עשבים שוטים ואדמה יבשה המשדרים חוסר סדר וחוסר ניקיון. העיצוב לא מחייב השקעה כספית גדולה, ניתן לעשות זאת עם אלמטים שלא דורשים השקעה כספית גבוהה.

לפרטים נוספים על עיצוב גינות ולייעוץ ראשוני אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר: 077-7900719