גינה במרפסת

גינה במרפסת

גינות מרפסת זאת המומחיות של האדריכל נוף המוביל רפאל ויצמן, עשרות פרוייקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים במיוחד. גינות במרפסת המרהיבות את העין ומשרות אווירה נעימה. גינה במרפסת מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות של הטבע, גם אם אתם לא גרים בקומה הראשונה וברשותכם שטח של גינה. למעשה, ניתן לעצב ולהקים גינות במרפסת אשר יהיו לא פחות יפות, נעימות ומרשימות מאשר גינות רגילות.

אז גם אם אתם גרים בבניין עדיין אל תוותרו על טבע, גינה זאת הדרך שלנו ליצור בבית שלכם מרחב ירוק מלא חיים. קיימת סטיגמה שרק מי שיש לו בית עם חצר או מרפסת גג יוכל להקים גינה רצינית, אך לא כך הדבר. עם תכנון נכון בעזרתנו תוכלו גם אתם להפוך את המרפסת שלכם מסתם מרפסת משעממת למרפסת מהממת.

תכנון והקמת גינה במרפסת

הסוד בתכנון נכון של גינות מרפסת הוא לקחת בחשבון את מה שמאפשר שטח המרפסת, ולתוך השטח הנתון ליצוק את רצונותיו וצרכיו של הלקוח. גם אם מדובר במרפסת קטנה באופן יחסי, אדריכל נוף מוסמך יוכל לתכנן גינה מרפסת אשר עונה על כל ציפיות הלקוח ותוכל להיות נעימה ושימושית במיוחד עבור כל בני המשפחה. בדרך כלל, בגינה קטנה ניתן לשלב פתרונות כמו אדניות, אשר יוכלו להביא אליכם את הטבע במיטבו מבלי לתפוס הרבה מקום.

בתוך גינה במרפסת, ניתן לשלב אלמנטים שונים המצויים בכל גינה אחרת- צמחים גדולים וקטנים, ריהוט גן, פתרונות הצללה ועוד. בנוסף, ניתן להציב מתקני שעשועים קטנים לילדים אשר יוכלו להפוך את הגינה המוקמת במרפסת לאזור משחק נעים עבורם.

אז מי בעצם צריך גינה שכזו?

זה שאין לכם דירת גן, דירת גג או דירת קרקע לא אומר שאתם לא יכולים להנות ממרפסת ירוקה ונעימה. אנשים רבים טוענים שמרפסת המכילה מגוון של צמחים ופרחים משפרת את ההרגשה החיובית. עלות ההקמה של גינה במרפסת איננה גבוהה במיוחד. לא תצטרכו לשבור חיסכון בכדי שגם לכם תהיה מרפסת יפה ומטופחת. למידע נוסף ולייעוץ ראשוני על גינה במרפסת אתם מוזמנים להתקשר: 077-7900719

עיצוב גינה במרפסת

גינה יכולה לבוא לידי ביטוי בתצורות שונות, בעיצובים שונים וגם לכלול מגוון רחב של אלמנטים. יחד עם זאת, היא לא חייבת להיות סמוכה לבית צמוד קרקע או לווילה יוקרתית ולא מוכרחה להתפרש על שטח נרחב. גינה במרפסת גם היא בהחלט אפשרית ואפשר להשיג אותה בעזרתם של אנשי מקצוע, עם ניסיון וידע רלוונטי, המסייע בכך. עיצוב גינה במרפסת יכול להיות אתגר של ממש, בדומה לעיצוב גינה בבית פרטי, אך הסוד הוא, בסופו של דבר, להבין את הצרכים והרצונות ולתכנן אותה, כך שתספק את המענה המושלם לכל הדיירים.

מה חשוב לבדוק במסגרת הליך של עיצוב גינה במרפסת?

עיצוב גינה במרפסת חייב לקחת בחשבון כמה פרמטרים עיקריים כדי להגיע לתוצאה הרצויה וליצור גינה מטופחת ומרשימה. הקומה שבה נמצאת המרפסת ומידת חשיפתה לשמש, לרוחות וגם לגשמים תהיה קו מנחה חשוב במהלך העבודה ותקבע אילו סוגי צמחים ייבחרו למרפסת וגם היכן בדיוק הם ימוקמו. עיצוב גינת מרפסת חייב לקחת בחשבון גם את הצרכים של הדיירים, את המטרות שאותן רוצים להשיג וגם את אופי ומידת השימוש בה.

שטח המרפסת יכול להשפיע גם הוא על תהליך עיצובה, שכן מרפסת גדולה מאד מצריכה התייחסות אחרת מזו, הקטנה. כאשר מדובר במרפסת גדולה, למשל, אפשר לחלק אותה לאזורים שונים וכך ליהנות ממגוון רחב של צמחים ואלמנטים עיצוביים. למרפסת קטנה חשוב שלא לבחור כמות גדולה מדי של צמחים כדי לא ליצור תחושת מחנק או צפיפות ולאפשר גם זרימה טובה של אוויר.

מי מציע שירותי עיצוב גינת מרפסת?

עיצוב גינה במרפסת הוא איננו עניין של מה בכך. יש כאמור לא מעט נתונים שחשוב לקחת בחשבון וגם להגדיר את התקציב ואת הצרכים כדי ליהנות ממה שמתאים. משרד רפאל ויצמן אדריכלות ועיצוב נוף, המביא אתו ניסיון של שני עשורים, מציע שירותי עיצוב גינת מרפסת ולוקח בחשבון, תוך כדי תהליך העבודה, את צרכיו הנקודתיים של הלקוח, את הרצונות שלו וגם את חיבורו לקו עיצובי מסוים שעל פיו יקבע הסגנון הנבחר. רוצים להפוך את המרפסת שלכם לגינה יפה, מטופחת וגם נעימה ונוחה?

צרו אתנו קשר בטלפון 052-3391753 או 077-7900719