פינת מוצלת עם פרגולה מעוצבת

בניית פרגולות בגינה

בנייה של פרגולות בגינה היא הדבר החם ביותר בתחום של עיצוב גינות וחצרות. כיום ישנם סוגים רבים של פרגולות המתאימות למגוון רחב של מרפסות וגינות והן נוחות לשימוש גם בעונת החורף וגם בעונת הקיץ. הפרגולות הן בעצם פתרון הצללה שניתן להשתמש בו על מנת ליהנות מהגינה, כאמור, בכל עונות השנה. גם מי שאוהב לשהות בגינה יודע שבקיץ החם של ישראל קשה מאד לשבת בגינה בשל החום הכבד. כאשר מתקינים פרגולה בגינה אפשר להיות מוגנים מקרני השמש היוקדות וליהנות מהאוויר הנעים.

אילו סוגים של פרגולות לגינה קיימים כיום?

פיתוחים ושינויים שחלו בעולם התעשייה ובענף עיצוב הפנים והחוץ הביאו לכך שישנם סוגים רבים כיום של פרגולות המותאמות לכל סוג של גינה, מרפסת, חצר או לכל שימוש. כך למשל ניתן למצוא מבחר שלם של פרגולות תלויות שאין צורך בהתקנת עמודים בגינה לשם התקנה שלהן (ולכן הן מתאימות לשימוש בגינות קטנות או צרות יחסית), ישנן פרגולות קבועות בעלות קירוי קבוע אף הוא וישנן פרגולות שניתן לפתוח ולסגור, כלומר להסיר או להתקין את הקירוי על פי מזג האוויר השורר בגינה בכל פעם.
הפרגולות כיום עשויות מסוגים שונים של עץ או מחומרי גלם אחרים כמו נירוסטה או מתכות אחרות. ניתן לשלב בין כמה סוגים של חומרי גלם ואפשר להזמין פרגולות בצבעים שונים וגדלים שונים. מכיוון שלכל אדם יכולה להיות מרפסת או חצר בגודל אחר הרי שאין גודל סטנדרטי בתחום הפרגולות וכל הזמנה של פרגולה היא הזמנה מיוחדת על פי המידות הספציפיות של הלקוח.

בית בצהלה. .

איך להחליט איזו פרגולה להתקין?

אין ספק שהמבחר של פרגולות עלול לבלבל את מי שאינו בקיא בסוגים השונים או בהבדלים ביניהם. זו הסיבה שמומלץ להתייעץ עם איש מקצוע המבין ובקיא בתחום ויידע לסייע להתאים לכל לקוח את הפרגולה שתתאים לו. כאשר מזמינים איש מקצוע שדרך העיניים המקצועיות שלו רואה את הגינה ויודע בדיוק מה מתאים בה – אין ספק שבחירת הפרגולה תהיה נכונה והכי מתאימה לצרכים והדרישות שיש לכל המשפחה.