אדריכלות נוף

אדריכל נוף

רפאל ויצמן הוא מעצב נוף בעל ניסיון רב שנים עם הסמכה של הנדסאי נוף המבצע עבודות של אדריכלות נוף. עבודותיו הן יצירה אשר גורמת אושר ללקוחותיו זאת בשל יכולתו להבין במה בדיוק הלקוח מעוניין. רפאל מלווה את הלקוח ומשתף את הלקוח לאורך כל תהליך התכנון וההקמה של עיצוב הנוף על מנת להגיע לתוצר המושלם ביותר.

מחפשים אדריכלי נוף מקצועיים?

דווקא בתקופות בהן הבניה האורבנית מתפתחת, התחום של אדריכלות נוף זוכה גם הוא לתנופה. תחום זה הוא תחום של עיצוב גינות ושטחים פסטורליים בצורה אידאלית, שתהיה גם יפה ואופנתית וגם שימושית ונוחה. האתגר העומד בפני האדריכל נוף הוא ניצול שטחים קטנים בצורה מרבית וכן יצירת עיצוב נוף פסטורלי על מרפסות וגינות גג.

כפי שתוכלו לראות בפרויקטים המוצגים למעלה סגנון אדריכלות נוף של רפאל מצטיין בשילוב צמחייה מרובה ואלמנטים של נוחות על מנת ליצור נוף מושלם עם פינות ישיבה נוחות.

כיצד לבחור אדריכל נוף?

אדריכלי נוף צריכים להיות בעלי ידע נרחב הן בתחום הבנייה והן בתחום הסביבה. אדריכל נוף יכיר גם טכניקות בניין שונות ומגוונות וגם סוגים שונים של צמחים וקרקע. בכך, ידע אדריכל נוף מקצועי לשלב בין שני התחומים בצורה האידאלית ולהתאים את העיצוב הנכון המתאים לתנאי הסביבה, האקלים, הקרקע וכמובן גם אל צרכי הלקוח. 

אדריכלי נוף מתמחים בעיצוב ושדרוג של שטחים ציבוריים וגינות פרטיות. בעבר היה נהוג לחשוב שאדריכלי נוף מתאימים יותר לעיצוב של שטח ציבורי, אך כיום יותר ויותר אנשים פרטיים נעזרים אף הם בשירותים של אדריכלי הנוף.

הם יוכלו לעצב עבורכם חלומות, ולהתאים עבורכם באופן האידאלי את סוג הצמחיה (פרחי נוי, עצים וצמחי תבלין) וכן לשלב אלמנטים כמו דקים ופרגולות על מנת להשלים את מראה הגינה ולהפוך אותה לנעימה ושימושית יותר עבור כל בני המשפחה. התוצאה המתקבלת תהיה גינה מטופחת, מרשימה ונוחה לתחזוקה אשר מתאימה בדיוק אל הצרכים שלכם.

אדריכל נוף מקצועי בעל ניסיון כמו רפאל ויצמן, יתכנן ויבנה עבורכם את הגינה המתאימה ביותר עבורכם, והכל בהתאם לתקציב שהקצבתם.לקבלת שירות אדריכלות נוף מקצועי ואמין ולקבלת פרטים ולייעוץ ראשוני התקשרו: 077-7900719.

מדוע לבחור באדריכל נופים?

הרמוניה בין המבנה לבין הטבע והסביבה שבה הוא נמצא היא זו שיוצרת את אותו מראה נכון, ואף מאפשרת מענה מתאים למשתמשים באותו מבנה ולאלה השוהים מחוצה לו, בגינה או בחצר.

אדריכלות נוף מתמקדת בעיצוב ובתכנון של מבנים פתוחים, כמו גם של מבני גנים, בין אם אלה שטחים פרטיים או ציבוריים, פארקים, גינות ואפילו טיילות וכיכרות ולוקחת בחשבון שורה ארוכה של פרמטרים במהלך העבודה. אדריכל נוף הוא בעל המקצוע המבצע את העבודה הזו והוא עובד בשיתוף פעולה עם הלקוח כדי להגיע אל התוצאה הרצויה.

אילו שירותים מציע אדריכל נוף?

אדריכל נוף או אדריכל גינות מציע שירותי אדריכלות נוף והוא לוקח בחשבון, במסגרת עבודתו, פרמטרים רבים הקשורים לתנאי השטח, לאופי החברתי-סוציולוגי של אותו מקום, לעניין האקולוגי ונקודות נוספות הרלוונטיות לכך.

תוך כדי תהליך העבודה עורך אדריכל הנוף תכנון מפורט של אותו אזור, הכולל התייחסות לצמחייה, לחומרים ולאלמנטים העיצוביים השונים שייקחו בכך חלק, הוא מתייחס לניקוז מי הגשמים וגם לחיבורו של אותו מרחב חיצוני אל המבנים שבסביבה הקרובה ועוד. שירותי תכנון נוף אלה מהווים חלק חשוב ומרכזי מאד בשלב הקמת הגינה והם קריטיים להצלחתו של התהליך כולו.

מדוע לבחור ברפאל אדריכל גינות ונוף?

אדריכל נוף פונה הן ללקוחות פרטיים והן ללקוחות עסקיים ויכול לקחת חלק בתכנונה ועיצובה של גינה הסמוכה לבית פרטי או כזו הנחשבת לציבורית. הוא נותן מענה מקצועי (טכני) ועיצובי לשטח, מבין לעומק את סוגי הצמחים ואת האופן שבו יש לשלבם במקום כדי להשיג את אותו אפקט שבו מעוניינים.

אדריכל גינות ונוף יתכנן את המרווחים שבין הצמחים, יבחר אותם תוך התייחסות לאותו אזור גיאוגרפי, יתכנן את ההשקיה הנדרשת להם וגם את אופי התחזוקה הנכונה לאותו מקום, הוא ישלב אלמנטים עיצוביים מיוחדים בגינה, כדי שתראה שונה מגינות אחרות, ידע לבצע תוכניות עבודה לקבלנים ולתת פתרונות לבעיות טכניות הצצות בשטח.

כדי למצוא אדריכל גינות ונוף חשוב לתת דגש לעניין המקצועיות, הניסיון וגם ליכולתו של בעל המקצוע להתאים את הפתרונות אל הצרכים. משרד רפאל ויצמן אדריכלות ותכנון נוף, הפועל בתחום מזה שני עשורים, מציע שירותי אדריכלות נוף בהתאמה מלאה.

שירותים אלה מתבססים על ידע רב, ניסיון והיכולת לשלב בין פונקציונאליות ליופי בכל גינה וגינה ולספק מענה נכון, תוך התייחסות לכל הצרכים. זקוקים לשירותי עיצוב גינה ואדריכלות נוף? צרו אתנו קשר בטלפון 052-3391753 או 077-7900719