תכנון גינות

תכנון גינות

תכנון גינות נוי על ידיי מעצב הגינות רפאל ויצמן. תכנון גינה עד לפרטים הקטנים.

במידה ויש לכם בית או וילה עם גינה פרטית, אתם בוודאי מעוניינים בגינה יפה ומטופחת, בה תוכלו לארח את החברים והקרובים או לשבת בה בעצמכם מדי פעם. גינה מרשימה כזו תתאפשר באמצעות תכנון גינה מתאים על ידי אנשי מקצוע.

מה צריך לקחת בחשבון בתכנון גינה?

כאשר מבצעים תכנון גינות נוי, חשוב מאוד לקחת בחשבון אלמנטים שונים כמו גודל הגינה וצורתה, תנאי מזג האוויר השוררים באזור בעונות השנה השונות, צרכי המשפחה ועוד ועוד. במסגרת תכנון גינה, חשוב מאוד לבחור נכון את סוגי הצמחים הנשתלים והאדניות, את הריהוט, את המבנים ואת כל האלמנטים והאחרים בגינה. לכן, בין אם ברצונכם לבצע תכנון גינה קטנה או גדולה, כדאי שלא לבצע את העבודה בעצמכם ולהשאיר את התחום של תכנון גינות לאדריכלי נוף, אשר יש להם ידע מעמיק הן בתחום הבניה והן בתחום הטבע והצומח. באופן זה, תוכלו להבטיח תכנון גינות נוי שיעלה בקנה אחד עם הציפיות שלכם, עם טעמכם האישי ועם צרכי כל בני המשפחה.

היתרון של תכנון גינה עם רפאל

ישנן חברות רבות המבצעות עיצוב גינות אך הייחודי בחברת רפאל עיצוב גינות הוא הלווי והיחס האישי לאורך כל תהליך תכנון גינה וזאת במטרה ליצור עבורכם גינה מושלמת. תכנון גינה צריך להיות פרטני ומתחשב בכל הפרמטרים החשובים כמו גודל הגינה, סוג אדמה, תנאי אקלים ועוד. רפאל מתייחס לכל הפרמטרים ואף משתף את הלקוח בשלב תכנון הגינה ובחירת הצמחייה על מנת לוודא כמה הלקוח מעורב בתחזוקת הגינה. ישנן אנשים שמעוניינים בצמחיה רב עונתית על מנת להימנע מנשירה של עלים ולכלוך וישנם אנשים שמעוניינים בצמחים מסוים למרות שהם עונתיים, לכן חשובה מאוד מעורבותו של הלקוח בשלב תכנון הגינה.

לייעוץ ראשוני ולמידע נוסף על תכנון גינה, צרו עימנו קשר עכשיו: 077-7900719