הקמת גינה גני תקווה

תכנון ועיצוב גינות ציבוריות

מה ההבדל והאם קיים הבדל בין עיצוב גינות ציבוריות לתכנון גינות ציבוריות? רבים מאיתנו לא מודעים לנושא התכנון המוקדם של הגינה בעת חשיבה על העיצוב הכללי והפרטני. לבד מהמראה של הגינה ישנה חשיבות רבה גם על המערכת הכללית ועל השפעותיה, כמו מערכת ההשקיה, אפשרויות העיצוב העומדות בפנינו, המכשולים, כמו אדמה עקשנית ו מערכת תאורה, חשמל וצנרת העומדים בפנינו בעת עיצוב מחדש או עיצוב חדש.

עיצוב גינות ציבוריות

חשוב מאוד לקחת בחשבון פרטים אלה ולאורך המתווה הקיים לתכנן את עיצוב הגינה הקיימת או הגינה העתידית. לפניכם כמה היבטים מרכזיים שיש לקחת בחשבון בעת עיצוב גינות ציבוריות שונות. חשוב מאוד להבין כי גינות, הן פרטיות והן ציבוריות מושפעות באופן ממשי מהסביבה והמערכות הקיימות ולכן התוצר הסופי לא יהיה מדויק ולעיתים עלול לסטות מהמראה הסופי שראיתם או חזיתם כתוצאה מאותן מערכות, חשוב מאוד להתחשב בכך תוך הקפדה על שמירת תקינותן , וכתוצאה מכך, הנאה מגינה מטופחת ונעימה לשהייה.

תכנון גינות ציבוריות

תכנון גינות עירוניות – חשיבות התכנון והביצוע

לאחרונה אנו עדים להופעתן של גינות באזורים מוניצפליים ועירוניים רבים , הופעת צמחייה, ירק, פינות פורחות ומלבלבות. חשוב להבין שאתה כל אלה מאפיינים שלבי תכנון מוקדמים אשר דורשים התחשבות גם בקווי החשמל והמים הקיימים וכמובן איכות החיים של הדיירים והואכלוסיות. תכנון גינות ציבוריות ניתן לראות לארונה בנקודות כמו כיכרות ואיי תנועה למניעת גזל התנועה על המדרכות וליצירת מראה טבעי ורך יותר בשילוב העירוניות והצפיפות. הצמחייה המתובלת בעיר מעניקה מראה שונה ואחר ותורמת לחיוביות ולסיבה לפתוח את העיניים כאשר האפרוריות והקרירות של אבן הבניין היא לא הדבר היחיד שעומד לפננו.

גינות ציבוריות יפות במיוחד

תכנון מערכות ההשקיה – דרך הנכונה לעיצוב וחסכון

תכנון גינות פרטיות דורש תכנון מקדים גם של מערכת ההשקיה. חשוב מאוד לתכנן את המערכת כך שלא תיפגע כתוצאה משתילת הצמחייה ולא תפגע בצמחייה עצמה. במקרים של תכנון בלתי מקצועי או תכנון לוקה בחסר, צמחייה אשר אינה ממוקמת באזורים הנכונים והמותאמים עשויה לפגום בצנרות ומערכות המים, קווי המים וקווי החשמל כתוצאה מהשתרשות והסתבכות הצמחייה במערכות.

עיצוב גינות

תכנון ההשקייה עצמה והספרינקלרים חשובה גם היא ויש לכוון אותה לשעות מוצלות וקרירות יותר, כאשר האדמה אינה "שותה" את המים במהירות. השקיה בשעות הצל הקרירות תאפשר לצמחייה ליהנות מספיגה איטית יותר ולחסכון יעיל במים.

יותר מכך, ניתן להימנע גם מבזבוז מי השקיה תוך שימוש במים ממוחזרים, בעיקר בימי הקיץ: המים שנשארים לאחר האמבטיה של התינוק, מי המזגן וכיוצא באלה. כך תוכלו להשקות את הצמחים ולהימנע מבזבוז מים משמעותי.

שירותים נוספים:

 


תכנון גינות


עיצוב גינות גג

עיצוב גינותתכנון גינותעיצוב גינות גגעיצוב גינות

תכנון גינות עם התייחסות לפרטים הקטנים ביותר.
תהליך התכנון מתבצע בשיתוף עם הלקוח..

עיצוב גינות גג זאת המומחיות של רפאל.
כאן תוכלו להתרשם מפרויקטים מוצלחים.

עיצוב גינות יפות במיוחד כל ידיי רפאל ויצמן.
כנסו והתרשמו!


גינות יפות


גינות מעוצבות


עיצוב גינות פרטיות


גינות יפותגינות מעוצבותעיצוב גינות פרטיות

גינות יפות במיוחד ברמת עיצוב שעוד לא ראיתם.
התרשמו מפרויקטים מדהימים.

מעוניינים בגינה מעוצבת? רוצים גינה בעיצוב
שעוד לא ראיתם? רפאל כאן לשרותכם.

רפאל ויצמן יבצע עבורכם עיצוב גינות פרטיות,
ואתם תהנו מגינה מושלמת…