עיצוב גינות – עולם ומלואו

עיצוב גינות – עולם ומלואו

בעלי מבנים ובתים רבים סבורים כי הקמת גינות מסתכמת בשתילת מספר פרחי יקינטון ורכישת עץ וגדר קטנה מעץ – למרות שבמציאות, עיצוב גינות הוא עולם תוכן עשיר הכולל בתוכו: פרגולות, בריכות, עבודות בעץ, הקמת גינות פורחות עם תשתיות מתאימות ועוד.

הקמת גינות

כאשר אנשי המקצוע מגיעים אל גינה חדשה או אל אדמת טרשים מה שבדרך כלל קורה בגינות חדשות ישנם כמה תהליכים חשובים שיש לבצע לפני התחלת הקמת גנים תלויים או עיצוב גינות.
התהליכים כוללים הכשרת הקרקע האורכת לפחות שבועיים, תכנון ושרטוט של הגינה, תכנון מערכות השקיה, וייעוץ ברכישת העצים והצמחים הנכונים.
מעצבי גינות רבים כמו למשל מעצב הגינות רפאל ויצמן העוסק בעיצוב גינות באופן מקצועי, קובעים פגישה עם הלקוח על מנת להבין מהו חזון הלקוח ולהתאים את הגינה הנכונה ביותר הן לאקלים ולאדמה בו נמצאת הגינה והן לדרישות הלקוח.

אלמנטים דקורטיביים לגינה

לאחר שרטוט הגינה, הכנת הקרקע ותחילת רכישת העצים והשתילים, ניתן לבחור באמצעות מעצב גינות אלמנטים לגינה שלכם שיהפכו אותה למיוחדת, מרגיעה, חווייתית ועוד.
אותם אלמנטים הינם בתי עץ לילדים בריכות נוי לאלה המעוניינים פכפוך מים מרגיע, בריכות דגים לאספנים, בניית דקים כמו גם חידוש דקים ופרגולות בבתים קיימים.
עבודות עץ
עבודות עץ הם חלק בלתי נפרד מעיצוב גינות עימו ניתן לעצב בר לגינה, ריהוט מעץ לגינה, אלמנטים אומנותיים, אדניות ייחודיות ומגוון פריטים מרהיבים לגינה.