תכנון והקמת גינות בהרצליה

עיצוב גינות יוקרה

רפאל ויצמן מתמחה בעיצוב גינות יוקרה מרהיבות שעוד לא ראיתם. עיצוב גינות יוקרתיות ייחודיות בשילוב צמחייה נדירה ופסטורלית.
תכנון הגינות מתבצע בשיתוף פעולה מלא עם הלקוח, זאת במטרה לייצור את הגינה שחלמתם עליה.

עיצוב גינות יוקרתיות ומטופחות

להרבה מאיתנו יש גינה בבית, אך לא כולם יכולים להעיד על כך שיש להם גינה יוקרתית. מה, בעצם, מבדיל גינה רגילה מגינת יוקרה? גינות יוקרה הן גדולות יותר, ובנוסף לכך הן מטופחות ומעוצבות בקפידה, תוך תכנון מדויק עד הפרט הקטן ביותר. עיצוב גינות יוקרה, אם כן, הינו אתגר לא קטן שצריך להתבצע רק על ידי בעלי המקצוע האיכותיים ביותר. חשוב לציין שלאחר ההקמה של הגינה יש לשמור ולטפח אותה.

כיצד מעצבים גינה יוקרה?

לא כל אחד יודע ויכול לעצב גינות בסגנון הזה. כאשר מבצעים עיצוב גינה יוקרתית, חשוב מאוד לקחת בחשבון שיקולים שונים כגון גודל השטח והצורה שלו, מזג האוויר, הקרקע ועוד. בעת עיצוב גינות יוקרה יש להתאים בקפידה את הצמחים המתאימים אל התנאים בשטח, כך שהצמחים יוכלו להראות יפים ומטופחים לאורך זמן. לרוב, גינות יוקרתיות הן בעלות שטח גדול יותר מאשר גינות רגילות. כשעורכים עיצוב גינות יוקרתיות חשוב מאוד לקחת זאת בחשבון. יש לציין כי שירותי עיצוב גינה יוקרתית לא יתאימו לכל גינה- השירות מיועד בעיקר לבעלי בית פרטי או וילה, אשר יש להם שטח נרחב שיכול לשמש בתור גינה.

אז כמה זה יעלה לנו?

כשחושבים על גינות יוקרה, הקונוטציות הראשונות שעולות לנו לראש הן יקר, הרבה כסף, לעשירים בלבד ועוד, אך בפועל לא כך הדבר. גינה מסוג זה לא בהכרח תעלה לכם המון כסף, הכל כמובן תלוי בדרישה שלכם. אם החלטתם שאתם רוצים להקים גינת יוקרה אצלכם בחצר פנו אלינו – רפאל עיצוב נוף. אנו ניפגש אתכם, נשמע אודות הרצון שלכם ועל הדברים שלא תוותרו בגינה, ונמליץ לכם על הגינה שתתאים במיוחד עבורכם, והכי חשוב גינה שתתאים לתקציב שהקצבתם לכם מראש לצורך כך.

למידע נוסף וייעוץ מקצועי על עיצוב גינות יוקרתיות התקשרו:

077-7900719