גינת גג של משפחת ראובני

עיצוב גינות גג

עיצוב גינות גג על ידיי האדריכל המוביל רפאל ויצמן. הקמת גינות גג בעיצובים מדהימים שיגרמו לכם אושר.

לייעוץ ולמידע נוסף צרו קשר עוד היום: 077-7900719

פינת טבע על הגג

גם אם אינכם גרים בבית צמוד קרקע, אין הדבר אומר שאינכם יכולים להנות מן הטבע ומיופיו. גינות גג יכולות להיות הפתרון האידאלי עבורכם, במידה ויש בבית שלכם מרפסת. גינת גג המתוכננת נכון עשויה לשלב בין יופיו של הטבע לבין פונקציונליות מירבית.

כיצד מעצבים את הגינות?

עיצוב גינות גג יש לתכנן מראש בהתאם. התכנון צריך לקחת בחשבון את כמות השטח, צרכי בני הבית, תנאי מזג האוויר, שטחים עם אור וצל, שיקולי בטיחות ועוד. רק לאחר מכן ניתן לבצע הקמת גינת גג אשר תענה על כל הציפיות שלכם. גם תהליך של הקמת גינות גג צריך להתבצע באופן המקצועי ביותר, תוך דבקות בתכנון המקורי שסוכם עם הלקוח. עיצוב גינת גג שמוקמת בצורה מקצועית יוכלה לשרת אתכם לאורך זמן רב ולדרוש השקעה מינמלית של תחזוקה וטיפוח מצידכם. כך, בכל פעם שיהיה מזג אוויר יפה, גינת גג תוכל לשמש אתכם לישיבה נעימה בחוץ ולפינה קטנה של טבע גם באזור עירוני.

מעוניינים לעצב את הגג שלכם? אתם מוזמנים ליצור איתנו קשר וליהנות מייעוץ מקצועי 077-7900719

עיצוב גינות גג – להביא את הטבע לבית

אנשים רבים בעלי דירות בבניינים מסתפקים בגינת גג ללא צמחיה, עם מראה קר בלי שום ירוק בעניין, ואנחנו שואלים את עצמנו למה? למה לא לעצב גינת גג מושקעת ברמה של גינה פרטית? רפאל ידוע בכישרונו הרב בעיצוב גינות גג יפות במיוחד. העיצוב כולל דקים באיכות גבוהה, שילוב צמחיה מתאימה עם מערכת השקיה מתקדמת, פינת ישיבה מוצלחת עם פרגולה בהתאם לצורך. אם אתם תוהים האם ניתן לבצע עיצוב גינת בגג הבית שלכם? האם יש מספיק מקום? השאירו את העבודה ואת ההתלבטות לרפאל ויצמן הוא ידע לתכנון עבורכם גינת גג שגם תהווה מקום ירוק וטבעי וגם תיצור עבורם פינה שקטנה ויפה במיוחד.

אז למה חשוב שתהיה לכם גינת גג?

שאלה טובה וחשובה, חשיפה לטבע ולצמחיה הירוקה והרעננה יוצרת רוגע נפשי שלא ניתן לקבלו בתוך הבית בין הקירות המעוצבים, גינת גג מעוצבת עם צמחיה ירוקה , דק מעץ טבעי מביאה את הטבע לבית שלכם. יוצרת עבורכם פינה טבע מרגיע שבא אתם יכולים לשבת אחרים יום עבודה עמוס במיוחד. התרשמו מהפרויקטים המוצלחים של רפאל עיצוב גינות ותבינו כי רפאל מומחה בתחום. גינות גג יכולות לשלב בריכה, אך זאת אחרי בדיקת תשתיות הביות, באיזה משקל הגג יכול לעמוד. רפאל בודק כל מה שצריך במטרה שכל גינת גג תהיה בטיחותית במיוחד ולא תהווה מקור סכנה.

מה יש לקחת בחשבון?

רוצים שנעצב עבורכם גינת גג? אנו נבצע את העבודה בשמחה, רפאל ישמח לעמוד לשרותכם ולעצב ולתכנן עבורכם גינת גג מושלמת על פי רצונכם. אך יחד עם זאת חשוב מאוד, לאחר הקמת גינת גג יש לקחת בחשבון את התחזוקה שהיא דורשת, אחת לכמה חודשים יש לגזום את הצמחייה ולעצב מחדש את הצמחים. אנו נעמוד לשרותכם גם בתחזוקת גינות גג.

מידע נוסף על תחום עיצוב גינות גג