הקמת גינה

הקמת גינות

הקמת גינות על ידיי אדריכל נוף מקצועי ומנוסה – רפאל ויצמן. הקמת גינה בעיצוב ייחודי על פי דרישת הלקוח ובשיתוף מלא עם הלקוח.

לייעוץ ראשוני על הקמת גינות צרו עמנו קשר: 077-7900719

כל משפחה שברשותה בית עם גינה מעוניינת כי הגינה תהיה נעימה, מרגיעה, פסטורלית ומטופחת. לצורך כך, יש לבצע הקמת גינה באופן הנכון והמקצועי ביותר. המטרה בהקמה נכונה היא ליצור גינה מרשימה, אשר בהינתן תחזוקה מינימלית, תשמור על יופייה גם לאורך זמן.

שלב התכנון של הקמת גינה

מובן מאליו שלא ניתן לבצע הקמת גינות מבלי לתכנן אותן מראש. אדריכל נוף מקצועי יוכל לתכנן עבורכם את הגינה האידאלית, תוך התחשבות בתנאי השטח ובאקלים השורר באזור. תכנון נכון ייתן צורה מעשית לרצונותיו וצרכיו של הלקוח.

הקמת גינה – הלכה למעשה

לאחר שהתבצע תכנון מקיף שמקובל על הלקוח, מגיע השלב הפרקטי- השלב של הקמת גינה.

שלב זה הוא בעצם שלב העבודה בפועל, בו תוכלו לראות את הגינה שלכם קורמת עור וגידים והופכת מחלקת אדמה, או מגינה ישנה, לגינה חדשה ומיוחדת, שתואמת את החלומות שלכם. יתכן והגינה הצעירה תיראה לכם מעט חשופה, אבל עם הזמן, הצמחים יגדלו ואתם תתאהבו בהם. 

כדאי לקחת בחשבון שבזמן הקמת גינה, תיתכן מעט אי נוחות לאנשי הבית ולאורחים, פועלים ומנהלי עבודה ימצאו בסביבה, מכונות ומשאיות יכנסו ויצאו מהשטח, אך אין ברירה, זהו חלק מהתהליך.

את הגינה מקימים גננים ואנשי מקצוע מנוסים, אשר מביאים את החומרים, הכלים ואת השתילים האיכותיים שנבחרו על ידי אדריכל הנוף שתכנן את הגינה בהתאם למראה שלהם, לתכונותיהם ולאופן התחזוקה שלהם. בנוסף לשתילת הצמחים, הקמת גינות כוללת גם שלבים של בניה- בניית דקים, הצללה ועוד.

בסופו של דבר, רצוי ומומלץ להוסיף רהיטי גן ואלמנטים קישוטיים אשר יהפכו את התוצאה המוגמרת לשימושית ונוחה יותר עבור כל בני המשפחה. שלב סופי זה נקרא "סטיילינג" או "הלבשת הגינה" וגם אותו ניתן להזמין במשרדנו.

 

רוצים להפוך את הגינה בבית מסתם חלקת אדמה לגינה חלומית? צרו קשר עוד היום עם רפאל ויצמן – תכנון גינות
077-7900719