עיצוב גינות ומרפסות תל אביב

גינות גג מעוצבות

אנשים רבים שמחוברים לטבע וגם כאלו שלא, רוצים שגם בבית שלהם תהיה נחלת טבע קטנה. הדעה הרווחת היא שבכדי להקים גינה, חייבים בית פרטי או דירת גן עם חצר ואז ניתן להקים גינה קטנה, אך זוהי טעות נפוצה. אם בבעלותכם דירת גג עם מרפסת, תוכלו להקים גינת גג מרשימה לא פחות. גינות גג מעוצבות הפכו בשנים האחרונות לפופולאריות במיוחד שכן לדירות גג נלוות לרוב גם מרפסות גדולות שעליהן ניתן להקים גינה מקסימה. כאמור את הגינה ניתן להקים בהתאם לדרישה שלכם. בין אם אתם מעוניינים בגינה שיהיו בה עצי פרי, עצי תבלין, עצים שונים או בכלל דשא בשילוב עם צמחים, הכל ניתן לעשות. רפאל ויצמן הוא אדריכל נוף מוכשר שיעצב עבורכם גינת גג מושלמת.

עצי פרי וירק על גינות הגג

אם אתם חובבי פירות וירקות בוודאי תשמחו לדעת שכשמקימים גינות גג מעוצבות, ניתן להחליט שהגינה תהיה כולה מורכבת מעצי פרי וירק. בגינה מסוג זה יש 2 יתרונות מהותיים, היתרון המרכזי של הוא בריאות – כשאתם מגדלים בעצמכם את התוצרת החקלאית, אין צורך לבצע ריסוס שכן בשונה משדות חקלאיים שבהם חייבים לרוב לבצע ריסוס בכדי שהתוצרת הרבה לא תיהרס על ידי חרקים ומזיקים, בגינה ביתית כמות הפירות והירקות היא פחותה מאשר בשדה גדול, וכך גם הפיקוח עליהם הוא נמוך משמעותית. יתרון נוסף הוא כלכלי – גידול של עצי פרי וירק בבית יחסוך מכם את הרכישה שלהם בסופר וכך תשמרו כסף.

עצי נוי ודשא בגינת גג

סוג נוסף של גינות גג מעוצבות הוא גינה עם עצי נוי בשילוב של דשא. במצב שכזה תוכלו ליצור גינה מושלמת וליצור אווירה של טבע בבית הפרטי שלכם. תוכלו לבחור מספר עצים שתשלבו אצלכם בגינה. במידה ולא תרצו להשקיע בדשא אמיתי, תמיד ניתן לשלב בגינה גם דשא סינטטי. דשא מסוג זה איננו דורש טיפול מתמיד. עוד בגינה תוכלו לשלב גם פינת ישיבה ומספר פתרונות הצללה שיהפכו את השהייה בגינה שלכם לנעימים במיוחד.

גינות גג מעוצבות זהו תחום ייחודי ושונה מכל מה שקשור לעיצוב גינות. המעצב גינות רפאל ויצמן בעל אהבה גדולה לתחום עיצוב גינות גג, מהסיבה שזהו תחום מאתגר ומרתק.

רפאל עיצוב גינות הינה חברה בבעלות של המעצב גינות רפאל ויצמן, וגינות גג זהו אחד מהתחומים שבהם רפאל מתמחה. תחום זה נחשב למאתגר במיוחד, המאפשר ליצור פרויקטים עוצרי נשימה ולא פחות יפים ומוצלחים מעיצוב גינות גג.

מה ייחודי בגינות גג המעוצבות של רפאל?

רפאל בשונה ממעצבי גינות אחרים, יוצר גינות גג מעוצבות המעניקות אשליה של גינת גן. רפאל שם דגש על שילוב הצמחייה הנכונה עם מערכת השקייה, כך שאתם לא צריכים להתאמץ בכל הנוגע לתחזוקה. כאשר תראו את הפרויקטים של רפאל כל מילה נוספת תהיה מיותרת.

החלטתם שאתם רוצים גינת גג פרטית משלכם? צלצלו אל רפאל ויצמן:
077-7900719