צמחיה מדהימה במרפסת בתל אביב

גינה במרפסת

גינות מרפסת זאת המומחיות של האדריכל נוף המוביל רפאל ויצמן, עשרות פרוייקטים מוצלחים ולקוחות מרוצים במיוחד. גינות במרפסת המרהיבות את העין ומשרות אווירה נעימה.

גינה במרפסת מאפשרת לכם ליהנות מכל היתרונות של הטבע, גם אם אתם לא גרים בקומה הראשונה וברשותכם שטח של גינה. למעשה, ניתן לעצב ולהקים גינות במרפסת אשר יהיו לא פחות יפות, נעימות ומרשימות מאשר גינות רגילות. אז גם אם אתם גרים בבניין עדיין אל תוותרו על טבע, גינה זאת הדרך שלנו ליצור בבית שלכם מרחב ירוק מלא חיים. קיימת סטיגמה שרק מי שיש לו בית עם חצר או מרפסת גג יוכל להקים גינה רצינית, אך לא כך הדבר. עם תכנון נכון בעזרתנו תוכלו גם אתם להפוך את המרפסת שלכם מסתם מרפסת משעממת למרפסת מהממת.

תכנון והקמת גינה במרפסת

הסוד בתכנון נכון של גינות מרפסת הוא לקחת בחשבון את מה שמאפשר שטח המרפסת, ולתוך השטח הנתון ליצוק את רצונותיו וצרכיו של הלקוח. גם אם מדובר במרפסת קטנה באופן יחסי, אדריכל נוף מוסמך יוכל לתכנן גינה מרפסת אשר עונה על כל ציפיות הלקוח ותוכל להיות נעימה ושימושית במיוחד עבור כל בני המשפחה. בדרך כלל, בגינה קטנה ניתן לשלב פתרונות כמו אדניות, אשר יוכלו להביא אליכם את הטבע במיטבו מבלי לתפוס הרבה מקום.  בתוך גינה במרפסת, ניתן לשלב אלמנטים שונים המצויים בכל גינה אחרת- צמחים גדולים וקטנים, ריהוט גן, פתרונות הצללה ועוד. בנוסף, ניתן להציב מתקני שעשועים קטנים לילדים אשר יוכלו להפוך את הגינה המוקמת במרפסת לאזור משחק נעים עבורם.

אז מי בעצם צריך גינה שכזו?

זה שאין לכם דירת גן, דירת גג או דירת קרקע לא אומר שאתם לא יכולים להנות ממרפסת ירוקה ונעימה. אנשים רבים טוענים שמרפסת המכילה מגוון של צמחים ופרחים משפרת את ההרגשה החיובית. עלות ההקמה של גינה במרפסת איננה גבוהה במיוחד. לא תצטרכו לשבור חיסכון בכדי שגם לכם תהיה מרפסת יפה ומטופחת.

למידע נוסף ולייעוץ ראשוני על גינה במרפסת אתם מוזמנים להתקשר: 077-7900719