בריכות דגים ושילובם בגינות שלנו

בריכות דגים כמו גם מפלים דקורטיביים הנבנים בחצר שלנו או בגינה יכולים לשדרג את חיינו הן מבחינת עיצוב גינות ועיצוב הנוף הביתי והן מבחינת איכות החיים שלנו. הבריכות מוקמות על ידי מעצבי גינות והן מגיעות אלינו בשלל עיצובים.

אילו עיצובים קיימים לבריכות דגים לגינה

רפאל ויצמן עיצוב נוף מציע באתר האינטרנט שלנו ובעבודתו מספר בריכות ומפלים בעיצובים שונים. הבריכות רובן תחומות באבנים בגדלים שונים והן מעוצבות לפי בחירת הלקוח.

חלק מהעיצובים וההקמה מתאימים אף לבריכות דגים ההופכות פופולאריות בשנים האחרונות והן מרגיעות ומשרות אווירת זן יפנית במקצת.

גינה עם בריכת נוילמי מתאימות בריכות דגים בגינה?

בריכת דגים לגינה מתאימות למבנים בינוניים וגדולים כמו גם בריכות נוי המעוטרות בפרחים טרופיים מדהימים. לצידם ניתן להתקין ולבנות מפלים קטנים היוצרים פכפוך מים מרגיע המתאים גם למסעדות, מלונות, צימרים ואולמות אירועים.

הבריכות משולבות עם הצמחייה הקיימת או שנשתול לצידן, ומחלקן נובטים צמחי מים מרשימים המשדרגים את הבריכה בצורה משמעותית. לבריכות ניתן להוסיף תאורה להדגשת הבריכה ולהוספת ערך מוסף לגינה ולעיצוב שהושקע בה.

יוקרה ונחת עם בריכות דגים

בריכות דגים משדרות יוקרה, רוגע, והן משדרגות כל עיצוב גינה והופכות אותה לגינה מושקעת הן מבחינת עיצוב והן מבחינת מחשבה.

בבריכה ניתן לגדל זנים מיוחדים וססגוניים של דגים השוחים בין עלים יפניים מרהיבים וצמחים מיוחדים כגון שושנות מים יפות המראות את פריחתן הן ביום והן בלילה.