אדריכלות נוף

אדריכלות נוף ייחודית עם משהו מעבר

רפאל ויצמן הוא מעצב נוף בעל ניסיון רב שנים עם הסמכה של הנדסאי נוף המבצע עבודות של אדריכלות נוף. עבודותיו הן יצירה אשר גורמת אושר ללקוחותיו זאת בשל יכולתו להבין במה בדיוק הלקוח מעוניין. רפאל מלווה את הלקוח ומשתף את הלקוח לאורך כל תהליך התכנון וההקמה של עיצוב הנוף על מנת להגיע לתוצר המושלם ביותר.

מחפשים אדריכלי נוף מקצועיים?

דווקא בתקופות בהן הבניה האורבנית מתפתחת, התחום של אדריכלות נוף זוכה גם הוא לתנופה. תחום זה הוא תחום של עיצוב גינות ושטחים פסטורליים בצורה אידאלית, שתהיה גם יפה ואופנתית וגם שימושית ונוחה. האתגר העומד בפני האדריכל נוף הוא ניצול שטחים קטנים בצורה מרבית וכן יצירת עיצוב נוף פסטורלי על מרפסות וגינות גג. כפי שתוכלו לראות בפרויקטים המוצגים למעלה סגנון אדריכלות נוף של רפאל מצטיין בשילוב צמחייה מרובה ואלמנטים של נוחות על מנת ליצור נוף מושלם עם פינות ישיבה נוחות.

אדריכלות נוף עם משהו מעבר

אדריכלי נוף צריכים להיות בעלי ידע נרחב הן בתחום הבנייה והן בתחום הסביבה. אדריכל נוף יכיר גם טכניקות בניין שונות ומגוונות וגם סוגים שונים של צמחים וקרקע. בכך, ידע אדריכל נוף מקצועי לשלב בין שני התחומים בצורה האידאלית ולהתאים את העיצוב הנכון המתאים לתנאי הסביבה, האקלים, הקרקע וכמובן גם אל צרכי הלקוח. אדריכלי נוף מתמחים בעיצוב ושדרוג של שטחים ציבוריים וגינות פרטיות. בעבר היה נהוג לחשוב שאדריכלי נוף מתאימים יותר לעיצוב של שטח ציבורי, אך כיום יותר ויותר אנשים פרטיים נעזרים אף הם בשירותים של אדריכלי הנוף. הם יוכלו לעצב עבורכם חלומות, ולהתאים עבורכם באופן האידאלי את סוג הצמחיה (פרחי נוי, עצים וצמחי תבלין) וכן לשלב אלמנטים כמו דקים ופרגולות על מנת להשלים את מראה הגינה ולהפוך אותה לנעימה ושימושית יותר עבור כל בני המשפחה. התוצאה המתקבלת תהיה גינה מטופחת, מרשימה ונוחה לתחזוקה אשר מתאימה בדיוק אל הצרכים שלכם. אדריכל נוף מקצועי בעל ניסיון כמו רפאל ויצמן, יתכנן ויבנה עבורכם את הגינה המתאימה ביותר עבורכם, והכל בהתאם לתקציב שהקצבתם.

לקבלת שירות אדריכלות נוף מקצועי ואמין ולקבלת פרטים ולייעוץ ראשוני התקשרו: 077-7900719